0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

אלעד פלג אינסטלציה

חברת אלעד פלג אינסטלציה חברת אינסטלציה המומחית בשירותי ביובית, פתיחת סתימות, איתור נזילות בגז, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת קווי מים, החלפת שעוני מים, תיקוני צנרת

מדריך שלם להחלפת ברז למטבח: הוראות שלב אחר שלב

החלפת ברז מטבח נשלף

 

מבוא

החלפת ברז למטבח יכולה להיראות כמו משימה לא פשוטה, אבל עם הדרכה נכונה, זה יכול להיות פרויקט עשה זאת בעצמך. בין אם אתם מחפשים לשדרג את הברז שלכם ובין אם אתם צריכים להחליף ברז פגום, מדריך שלב אחר שלב זה ילווה אתכם בתהליך.

אסוף את הכלים והחומרים הדרושים

לפני שמתחילים, ודא שיש לך את כל הכלים והחומרים שתצטרך. אלה עשויים לכלול ברז מטבח חדש, מפתח ברגים מתכוונן, פלייר, סרט אינסטלטור, דלי ומגבות.

כבה את אספקת המים

לפני הוצאת הברז הישן, חשוב לסגור את אספקת המים. אתר את שסתומי הסגירה מתחת לכיור וסובב אותם בכיוון השעון עד שהם נסגרים לחלוטין. הפעל את הברז כדי לשחרר את כל המים שנותרו בקווים.

נתק את קווי האספקה

בעזרת מפתח ברגים מתכוונן, נתק את קווי האספקה המחוברים לברז. הקפד להניח מתחת דלי או מגבת כדי לתפוס מים שעלולים להישפך החוצה. לאחר הניתוק, השתמש בצבת כדי לשחרר כל אום המחבר את הברז לכיור.

הסר את הברז הישן

כאשר קווי האספקה והאוםים מנותקים, הרם בזהירות את הברז הישן מהכיור. נקה את האזור ביסודיות, הסר כל פסולת או סרט אינסטלטור ישן.

הכן את הברז החדש

לפני התקנת הברז החדש, קרא בעיון את הוראות היצרן. הנח סרט אינסטלטור על הקצוות המושחלים של קווי האספקה כדי להבטיח אטימה אטומה למים. כמו כן, בדקו אם נדרשות סוללות לברז שלכם והתקינו אותן במידת הצורך.

התקן את הברז החדש

הכנס את קווי האספקה דרך חורי ההרכבה בכיור. מתחת לכיור, אבטח את הברז באמצעות האומים או הסוגרים המסופקים. השתמש במפתח ברגים מתכוונן כדי להדק את האומים עד שהברז יושב היטב במקומו.

חבר את קווי האספקה

חבר מחדש את קווי האספקה לצינורות המים החמים והקרים המתאימים. ודא שהחיבורים הדוקים והשתמש בקלטת אינסטלטור במידת הצורך. הפעל את שסתומי אספקת המים באיטיות כדי לאפשר לכל אוויר לברוח, ולאחר מכן בדוק אם יש דליפות.

בדוק את הברז החדש

לאחר השלמת ההתקנה, פתח את הברז ובדוק אם זרימת המים ובקרת הטמפרטורה תקינים. אם הכל תקין, מזל טוב, החלפתם בהצלחה את ברז המטבח שלכם!

מסקנה: תהנה מברז המטבח המשודרג שלך

על ידי ביצוע הוראות שלב אחר שלב אלו, תוכלו להחליף בביטחון את ברז המטבח שלכם וליהנות מהיתרונות של מתקן חדש ומשופר. זכור תמיד לעיין בהוראות היצרן ולנקוט באמצעי הבטיחות הדרושים במהלך תהליך ההתקנה.

שיקולים להחלפת ברז כיור מונח

החלפת ברז כיור מנוח מתבצעת בתהליך דומה להחלפת ברז למטבח, אך יש לזכור כמה שיקולים נוספים. ראשית, הקפד למדוד את המרחק בין חורי ההרכבה בכיור שלך כדי להבטיח שהברז החדש שלך יתאים כראוי. בנוסף, שקול את הסגנון והגובה של הברז כדי להבטיח שהוא יתאים לכיור שלך ויספק את הפונקציונליות הרצויה.

החלפת ברז נשלף

אם יש לך ברז נשלף במטבח שלך, תהליך ההחלפה עשוי לדרוש כמה שלבים נוספים. התחל בניתוק הצינור הנשלף מראש הברז ומשיכתו דרך גוף הברז. לאחר מכן, הסר את אום ההרכבה המחבר את הברז לכיור. לבסוף, בצע את השלבים המתוארים לעיל כדי להתקין את הברז החדש, הקפד לחבר מחדש את הצינור הנשלף כראוי.

מתי לשקול החלפת ברז

בעוד תיקון ברז תקול עשוי להיות אופציה במקרים מסוימים, ישנם מצבים בהם החלפה היא הבחירה הטובה ביותר. אם הברז שלך ישן, פגום או דולף במידה רבה, ייתכן שיהיה יותר חסכוני ויעיל להחליף אותו לחלוטין. בנוסף, אם אתה משפץ את המטבח שלך או מעדכן את הסגנון שלו, ברז חדש יכול להיות דרך פשוטה לשפר את המראה הכללי והפונקציונליות של החלל שלך.

התייעץ עם איש מקצוע במידת הצורך

אם אינכם בטוחים לגבי החלפת הברז או נתקלים בסיבוכים כלשהם במהלך התהליך, אל תהססו להתייעץ עם אינסטלטור מקצועי. יש להם את המומחיות והכלים לטפל בהתקנה בצורה בטוחה ויעילה. שכירת איש מקצוע יכולה לתת לכם שקט נפשי ולהבטיח שהברז החדש שלכם מותקן בצורה נכונה.

מסקנה: תהנה מברז המטבח המשודרג שלך

על ידי ביצוע הוראות שלב אחר שלב אלה והתחשבות בצרכים הספציפיים של המטבח שלך, אתה יכול להחליף בביטחון את ברז המטבח או את ברז הכיור העומד. בין אם תבחרו בברז מסורתי או באופציה המופעלת על ידי סוללה, ברז חדש יכול לשפר את הפונקציונליות והסגנון של המטבח שלכם. זכור תמיד לתת עדיפות לבטיחות ולהתייעץ עם איש מקצוע במידת הצורך. תהנה מהברז המטבח המשודרג שלך ומהיתרונות שהוא מביא לחיי היומיום שלך!

שיקולים להחלפת ברז כיור עומד

החלפת ברז כיור עומד עשויה לדרוש כמה שלבים נוספים בהשוואה להחלפת ברז מטבח רגיל. הנה כמה שיקולים חשובים שכדאי לזכור:

מדוד את חורי הברז

לפני רכישת ברז חדש, מדוד את המרחק בין חורי הברז הקיימים בכיור שלך. זה יבטיח שהברז החדש יתאים כראוי. לברזי כיור עומדים יש בדרך כלל פריסה רחבה יותר בהשוואה לברזים סטנדרטיים.

בחר ברז תואם

בעת בחירת ברז כיור עומד חדש, ודא שהוא תואם את החורים הקיימים בכיור שלך. חפשו ברזים שתוכננו במיוחד עבור כיורים עומדים או כאלו עם אפשרויות פיזור מתכווננות.

הסר את הברז הישן

בצע את אותם השלבים המפורטים בסעיף הקודם כדי להסיר את הברז הישן. עם זאת, היה מוכן לנתק כל רכיב נוסף, כגון מתקן סבון או מרסס, שעלולים להיות מחוברים לברז.

התקן את הברז החדש

הכנס את קווי האספקה דרך החורים המתאימים בכיור. אבטח את הברז באמצעות האומים או הסוגרים המסופקים, תוך הקפדה על התאמה הדוקה. השתמש במפתח ברגים מתכוונן כדי להדק את האומים עד שהברז יושב היטב במקומו.

חבר את קווי האספקה

חבר מחדש את קווי האספקה לצינורות המים החמים והקרים. בדוק שוב את החיבורים כדי לוודא שהם אטומים וללא דליפות. הפעל את שסתומי אספקת המים באיטיות כדי לאפשר לכל אוויר לברוח, ולאחר מכן בדוק אם יש דליפות.

בדוק את הברז החדש

הפעל את הברז ובדוק אם זרימת המים ובקרת הטמפרטורה תקינים. ודא שהידיות והמרסס (אם ישים) פועלים כהלכה. התאם את פיזור ידיות הברז במידת הצורך על מנת להבטיח חווית שימוש נוחה ונוחה.

החלפת ברז נשלף

אם אתה מחליף ברז נשלף, יש לקחת בחשבון כמה שלבים נוספים. פעל לפי ההנחיות הבאות להתקנה מוצלחת:

נתק את הצינור הנשלף

לפני הסרת הברז הישן, נתק את הצינור הנשלף מראש הברז. זה עשוי לדרוש שחרור אום או שימוש בצבת כדי לשחרר את החיבור. היזהר לא לגרום נזק לצינור או לרכיבים שמסביב.

הסר את הברז הישן

לאחר ניתוק הצינור הנשלף, המשך בהסרת הברז הישן על ידי ביצוע השלבים שהוזכרו קודם לכן. היזהר במיוחד בעת הטיפול בצינור הנשלף כדי למנוע קיפולים או נזק.

התקן את הברז החדש

הכנס את קווי האספקה והצינור הנשלף דרך חורי ההרכבה בכיור. אבטח את הברז והצינור הנשלף באמצעות האומים והסוגרים המסופקים. השתמש במפתח ברגים מתכוונן כדי להדק את האומים עד שהכל יהיה במקומו בטוח.

חבר את קווי האספקה והצינור הנשלף

חבר מחדש את קווי האספקה לצינורות המים החמים והקרים, תוך הקפדה על חיבורים הדוקים. חבר את הצינור הנשלף לראש הברז, בהתאם להוראות היצרן. בדוק את הצינור לנסיגה והרחבה חלקה.

בדוק את הברז החדש

הפעל את הברז ובדוק אם הצינור הנשלף פועל בצורה חלקה עם זרימת מים תקינה. ודא שפונקציות הריסוס והזרימה של ראש הברז פועלות כהלכה. התאם כל הגדרות או ידיות לפי הצורך לפונקציונליות אופטימלית.

מסקנה: תהנה מהברז המשודרג שלך

כעת, לאחר שלמדתם כיצד להחליף ברז למטבח, לרבות ברזי כיור עומדים וברזים נשלפים, תוכלו לשדרג את המתקנים שלכם בביטחון. זכור לבחור ברז תואם, פעל לפי הוראות היצרן, ונקוט באמצעי הבטיחות הדרושים לאורך תהליך ההתקנה. תהנה מהברז המטבח החדש והמשופר שלך!

סיכום

לסיכום, החלפת ברז במטבח או בכיור עומד יכולה לשפר מאוד את הפונקציונליות והאסתטיקה של החלל שלכם. בין אם אתם מחפשים לשדרג לברז נשלף או להחליף מתקן ישן ובלוי, קיימות שפע של אפשרויות שיתאימו לצרכים ולהעדפות הספציפיות שלכם.

בעת בחירת ברז מטבח חדש, קחו בחשבון גורמים כגון הסגנון, הגימור והתכונות שישלימו בצורה הטובה ביותר את העיצוב הקיים שלכם ויהפכו את המשימות היומיומיות שלכם לנוחות יותר. ברז כיור מטבח צינור נשלף, למשל, מציע גמישות רבה יותר וקלות שימוש, ומאפשר לך להגיע בקלות לכל פינה בכיור שלך.

עבור כיורים עומדים, ברז המופעל באמצעות סוללה יכול להיות בחירה מצוינת שכן הוא מבטל את הצורך בחיווט חשמלי ומספק מקור מים אמין גם בזמן הפסקות חשמל.

ללא קשר לסוג הברז שתבחרו, חשוב להקפיד על הנחיות ההתקנה הנכונות ולוודא שיש ברשותכם את כל הכלים והציוד הדרושים. אם אינכם בטוחים לגבי התהליך, מומלץ תמיד להזמין אינסטלטור מקצועי על מנת להבטיח החלפה חלקה ומוצלחת.

על ידי החלפת הברז הישן שלך בברז חדש ומשופר, תוכל להפוך את המטבח או הכיור העומד לחלל פונקציונלי ומושך יותר מבחינה ויזואלית. אז קדימה והתחל לבחון את האפשרויות שלך עוד היום!

הבלוג שלנו