0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

אינסטלטור בפתח תקווה

אלעד פלג אינסטלטור בפתח תקווה מומחה בפתיחת כל סוגי הסתימות, איתור ותיקון נזילות , החלפת כל סוגי הצנרת , שירותי ביובית ועוד , נשמח לעמוד לשירותכם בכל שעות היממה .

נתקלתם בתקלת אינסטלציה   בפ"ת,  הגעתם למקום הנכון , אלעד פלג אינסטלציה מספק מגוון רחב של שירותים ברחבי העיר פתח תקווה : פתיחת סתימות ביוב , פתיחת סתימה במטבח , תיקון פיצוצים והחלפת צנרת , איתור ותיקון נזילות , שירותי ביוב ועוד .

פתח תקווה ישן לצד חדש:

העיר פתח תקווה הינה עיר וותיקה בעלת אופי תשתיות מגוון החל משכונות ראשונות שנבנו בתחילת שנות השישים ולעומת זאת שכונות חדשות שנבנו בתחילת שנות ה2000 ועד היום עדיין ממשיכות להתפתח בצורה אינטנסיבית , כחלק מהשינויים בעיר ישנם תשתיות ישנות שחייבות לעבור רעינון ושיפוץ בהתאם לאופי העיר המתפתח.

תיקון פיצוץ בבני ברק
תיקון פיצוץ בבני ברק

אלעד פלג אינסטלציה שירות מעל הכל :

אלעד פלג  הינו אינסטלטור מוסמך בעל תעודת אינסטלציה מוכרת עם מאות המלצות חמות מתושבי העיר פתח תקווה  אשר  פועל בעיר למעלה מ15 שנה  , כחלק משרותי האינסטלציה הרחבים בעיר פתח תקווה אנו נותנים שירות לוועדי בתים , עסקים שונים וגופים מוניציפליים. 

שמנו לעצמנו למטרה לתת שירות אמין ,מקצועי ומהיר תוך שמירה על מחירים אטרקטיביים ונוחים.

פתיחת סתימה בפתח תקווה :

נתקלתם בסתימה קשה בשירותים או במטבח , אל תהססו לצלצל , לרשתנו ידע מקצועי ומכשור נרחב הכולל מכשירים חשמליים ייחודיים ואמצעי ניטור מתקדמים לפתיחת כל  סוגי הסתימות  ולקבלת אינדיקציה מדויקת   במקרה של  סתימות חזרות ושנות .

תיקון נזילה בקיר
תיקון נזילה בקיר

כיצד להימנע מסתימות – טיפים וכללי אצבע:

  • מטבח – יש להימנע משפיכת חומרים שומניים וקפה שחור לכיור ,  בנוסף אחת לחודש יש לפתוח את  כוס הסיפון באמצעות סיבוב קל ולרוקן את הפסולת שהצטברה , פעולה תחזוקת בסיסית זו יכול לחסוך סתימות רבות ולהוזיל את עלויות ביקור האינסטלטור.
  • מקלחת – להשתדל להשתמש בסנן בפתחי הניקוז ובסיום כל מקלחת לנקות אותו מאבק ושיערות שהצטברו , בנוסף יש לפתוח את קופסאות הביקורת לנקות את תכולתם ולהחדיר קפיץ בצנרת שבין הקופסאות , פעולות בסיסיות אלה אחת לפרק זמן של חודש ימנעו מכם סתימות לא נעימות ויבטיחו את זרימה המים בקלות לאורך זמן ללא צורך בביקור של אינסטלטור .
  • שירותים – ראשית כל לוודא כי לא זורקים מגבונים ומוצריי היגיינה אחרים לתוך האסלה( נייר טואלט לא מהווה בעיה ), שנית כל לבצע בדיקה לניאגרה ולוודא כי מפלס המים תקין ופעולות הדחה  מספיק חזקות על מנת לשטוף היטב את האסלה ולסיום לדאוג כי סבוניות ריח ומוצרים סבונים אחרים לא נסחפים פנימה לתוך האסלה ויוצרים סתימות מיותרות .

החלפת ברז בפתח תקווה :

זקוקים לאינסטלטור מקצועי לצורך החלפת ברז , החלה דליפה פתאומית , הברז נסתם , אלעד פלג אינסטלציה מציע שירותי החלפת כל סוגי הברזים במחירים הוגנים , אנו עובדים עם המותגים המובילים בשוק ונשמח להחליף או לתקן ברז בהתאם לצורך , החל מברז מטבח ועד להחלפת אינטרפוץ  באמבטיה.

אינסטלטור זמין בפתח תקווה 24/7 :

זקוקים לאינסטלטור בפתח תקווה , נשמח לתת לך שירות בכל שעות היממה זמינים למקרים דחופים גם בשעות הערב והלילה המאוחרות , סופי שבוע וערבי חג , ייעוץ ראשוני בטלפון ללא עלות .

אלעד פלג אינסטלציה מתרחבים ונשמח לצרף אתכם למשפחה של לקוחות מרוצים , אצלנו אין הפתעות וקיימת שקיפות מלאה אל מול הלקוח בכל חלקי ותהליכי העבודה השונים.

שירותי אינסטלציה