0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

החלפת כל סוגי הברזים

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

החלפת ברז

אם הברז מטפטף וכבר מוציא אתכם משלוותכם, או שזו בכלל החלודה שהצטברה בבסיסו ואולי גם העיצוב המיושן והמציק, כנראה שאתם זקוקים להחלפת ברז. בחלק מהמקרים מדובר בג'וב פשוט שתוכלו לבצע גם לבד. אבל חלק מהברזים יהיו מורכבים בהרבה להחלפה ויצריכו אינסטלטור מקצועי, שיוודא בין היתר שלא נגרמים נזקים פוטנציאליים. 

החלפת ברז לפי סוג

סוגי הברזים שנחים בשלווה על כיור המטבח או חדר הרחצה שלכם, נחלקים לשתי קבוצות:

ברז סוללה – ברז המחובר לנקודת מים חמים ונקודת מים קרים וממוקם בדיוק מאחורי הקרמיקה.

ברז פרח/ ברבור – שיוצא מתוך הכיור או המשטח עצמו ומתחבר לצנרת באמצעות ברז ניל, שגם הוא יזדקק בשלב חיים מסוים להחלפה.

ברז נשלף – בדומא לברז ברבור/פרח מונח על גבי הכיור ומחובר באמצעות 2 ברזי ניל ( חם + קר ) , רק שכאן ישנה תוספת של צינורית שטיפה 

נשלפת  שבדרכ נמצא בשימוש פופולרי מאד  בכיור המטבח ומסייעת בשטיפת הכלים המלוכלכים.

ברז פרח

איך מחליפים ברז סוללה?

אפשר לזהות בקלות ברז סוללה שסיים את חייו, על ידי חלודה או נזילה בולטת שפורצת מצוואר או גוף הברז. אלא שנזילה לאו דווקא מאותתת על החלפה הכרחית של הברז, אלא על הגומיות הישנות שנשחקו וכבר אינן אוטמות כראוי. לכן יהיה משתלם יותר להזמין אינסטלטור מקצועי לבדיקה, מאשר למהר ולקנות ברז חדש. רק אם האינסטלטור יגלה שלא ניתן להחליף את צוואר הברז ובו הגומיות משום שמדובר בדגם שכבר איננו מיוצר, יהיה צורך להחליף אותו לגמרי.

איך מחליפים ברז פרח?

סממני היציאה של הברז מתפקוד כוללים נזילה מתוך גוף הברז או חלודה או נזילה מתוך הצנרת. החלפת ברז במקרה הזה תהיה מורכבת יותר מאשר החלפת ברז הסוללה, משום שהאינסטלטור נדרש לסגור את ברז הניל ולפתוח את כל נקודות החיבור של הברז. לאחר מכן הוא ינתק את הצינורות ואת הברגת האום וישלוף את הברז מתוך השיש. אם יתגלה שהמנגנון של הברז הרוס, יהיה ניתן להחליפו. במידה ולא קיים מנגנון חלופי מתאים יהיה צורך לרכוש ברז חדש.

אינסטלטור מומלץ להחלפת ברז

אם אין לכם רקע בתחום האינסטלציה שיסייע לכם לבצע את החלפת הברז בעצמכם, מומלץ שתאפשרו לבעל מקצוע אמין ומנוסה לעשות זאת עבורכם. האינסטלטור יאתר במהירות רבה את מקור הבעיה ויצביע על דרכי התיקון, כאשר לעתים קרובות יהיה ניתן לחסוך את רכישת הברז החדש על ידי החלפת אחד מרכיביו. אם אין מנוס מלהחליף ברז, תוכלו לקבל מבעל המקצוע טיפים לרכישת הברז המתאים וכמובן יתקין אותו עבורכם ויוודא שהוא פועל כראוי ללא תקלות נוספות.

אם אתם משפצים בשלב זה את הבית, מומלץ להיעזר באינסטלטור גם כדי לקבוע מחדש את מיקום הברזים ולהכין את נקודות המים בהתאם. כך תוכלו לחסוך לעצמכם התעסקות בבעיות או ליקויים פוטנציאליים שנובעים מבעיות שחיקה והתיישנות במערכות הקיימות ולחסוך כסף רב בעתיד הקרוב והרחוק.

האינסטלטור אלעד פלג לשירותכם בכל תקלה שתתגלה באחד הברזים בבית או בבית העסק ויתקין בקלות ובמקצועיות רבה כל ברז חדש שתרצו להתחדש בו. השירות ניתן במהירות ובמסירות רבה וידאג שתמיד תצאו מרוצים.

שירותי אינסטלציה