0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

אינסטלטור בקריית אונו

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

יש סתימה בכיור? צריך להחליף את הצנרת הישנה והרקובה? אולי את הברז הנוזל בחדר הרחצה? תושבי קרית אונו – אנחנו לרשותכם! אלעד פלג אינסטלציה מתמחים כבר למעלה מעשור בתיקון וטיפול בכל התקלות הנוגעות למערכת האינסטלציה העירונית ונשמח לתת לכם שירות מהיר, אדיב, מקצועי וחסר פשרות שיפטור אתכם מהתקלה הקיימת אחת ולתמיד והכל במחירים הוגנים ובזמינות 24/7!

ההתמחות של אלעד פלג אינסטלטור

שירותי האינסטלציה של אלעד פלג חולשים על כל הבעיות, התקלות וסוגי הבדיקות וההחלפות המבוצעים לקווי הביוב וצנרת המים בקרית אונו: פתיחת סתימות, תיקונים בניאגרה, החלפת כלי סניטציה, הגברת לחץ מים, צילום ותיקון קווי ביוב, שירותי ביובית, איתור נזילות, תיקון נזילות ללא הרס או שבירה, ייעוץ לגבי החלפת מקטעי צנרת, בריכות ביוב, בורות ספיגה ועוד.

אנו פועלים בכל חלקי קרית אונו ומעניקה שירות מקצועי ומהימן. תוכלו לפנות אלינו בכל שעה ולקבל מענה לתקלות חמורות ומסוכנות מעכשיו לעכשיו. בנוסף, כל עבודה מגובה במתן אחריות מקצועית על הביצוע.

צינור 3/4 חלוד + שיבר
צינור 3/4 חלוד + שיבר
החלפת שיבר 3/4
החלפת שיבר 3/4

התקלות הכי נפוצות בקרית אונו

ברז דולף – תקלה מרגיזה למדי, אך פשוטה מאוד לתיקון. נוכל לבדוק את חיבורי הברז והגומיות הפנימיות, לחזק ולהחליף במידת הצורך, או לעדכן אתכם שתצטרכו להחליף את הברז כולו. כמובן שאחרי שתרכשו את הברז המועדף עליכם, נשמח להתקין אותו. 

סתימה במטבח  או בשירותים – אנו נגיע עם כלים מקצועיים מתאימים ונדאג לפתוח את הסתימה ללא נזקים פנימיים בצנרת. לרוב אנו משתמשים בחוטר ארוך שיעזור למדוד את עומק הסתימה ובמספר אמצעים נוספים לטיפול בתקלה.

דליפת מים ממקור בלתי ידוע – זיהיתם רטיבות על הקיר או מהמרצפות אך לא ברור מהו מקורה? אנו נדאג לשאוב את המים שהצטברו ולחשוף לאחר מכן את הבעיה הקיימת בצנרת. ייתכן שאתם סובלים מפיצוץ בצנרת או סתימה כלשהי וחשוב לטפל בהם באופן המקצועי ביותר וללא דיחוי.

צילום קו ביוב – הסתימה חוזרת על עצמה מספר פעמיים , מרגשים חסרי אונים , אולי כדאי לבצע צילום קו ביוב ע"י מצלמת ביוב בעלת סיב אופטי איכותי שתתן אינדקציה נוספת לטיפול מהיר ונכון . 

כמובן שישנן עוד עשרות תקלות אחרות שעשויות להופיע, אבל אל דאגה – נוכל להקדיש לכל אחת מהן את תשומת הלב הראויה, לאבחן אותה כראוי ולוודא בעת התיקון ואחריו שמתבצעת מטעמנו העבודה הטובה ביותר, שתמנע לצמיתות את התקלה ותחזיר אתכם לשגרת החיים הנוחה והנעימה.

יש לכם תקלה? מקרה חירום? שאלה? חייגו אלינו

אלעד פלג אינסטלציה זמינים לכל קריאה בקרית אונו ומעניקים שירות בכל האזורים בעיר, כולל בר אילן, אלוף שדה ובערים הסמוכות. צברנו לאורך השנים לקוחות רבים ומרוצים שיודעים שנעמוד לרשותם בכל עת ונספק פתרונות לכל סוגי הנכסים: צמודי קרקע, בנייני מגורים, מרתפים, דירות סטודיו, משרדים וארגונים שונים. פנו אלינו עכשיו ונשמח לתת לכם שירות.

שירותי אינסטלציה