0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

התקנת מערכת השקיה אוטמטית

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:  התקנת מערכת השקיה אוטומטית,  פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

התקנת מערכת השקיה אוטומטית

התקנת מערכת השקיה אוטומטית הינה חלק בלתי נפרד ואינטגרלי מגינה יפה פורחת ומשגשת , תכנון נכון של מערכת השקיה בשלב מקדים של הקמת הגינה יעזור בהתפתחות הגן והצמחייה במשך הזמן עד להתפתחות גן מרשים ירוק ויפה. 

מדינת ישראל מזוהה כמדינה חמה ושטופת שמש ולכן מערכת השקיה אוטומטית הפכה פופולרית מאוד מהסיבה העיקרית –  חיסכון במים. 

מערכת השקיה אוטומטית

מערכת השקיה אוטומטית - חסכון במים

כמו שכבר הוזכר בפסקה הקודמת , הסיבה העיקרית להתקנת מערכת השקיה ממחושבת הינה חסכון במים , השקיה ידנית הינה השקיה פזרנית ולא ממוקדת כך שהיא רחוקה מלהשיג את מטרתה ,בנוסף לכך היא מצריכה מאיתנו משאבים וזמן יקר ,  השקיה מבוקרת וממחושבת הינה חסכונית הרבה יותר ומוכיחה את עצמה כיעילה הרבה יותר , מערכת השקיה ממחושבת מאפשר לנו לשלוט בכמויות המים בצורה יעילה ומובקרת  בכל חלקי הגינה בהתאם לצרכי הצמחייה השונים  ועונות השנה השונות.

מבנה מערכות השקיה - וכיצד נדע מה מתאים לנו?

נושא השקיה הממחושבת בארץ הינו נושא מפותח ובמדינת ישראל קיימות חברות שונות ומגוונות  שנחשבות לייצרניות בקנה מידה עולמי של בקרי השקיה ומוצרי השקיה נלווים , השוק מציע מגוון רחב של בקרי השקיה , ברזים חשמליים , סנני מים, מדשנות אטומטיות ו ועוד . 

כחלק מהקמת גינה או תחזוקת גינה רצוי להיוועץ באיש מקצוע אשר ידע לתכנן ולהמליץ על חלוקת מים נכונה ויעילה  על מנת שנוכל לתת לצמחייה שלו את המשאבים  האופטימלים להתפתחות בריאה. 

מערכת השקיה עם דישון בעד ונגד?

בהרבה מקרים מתעוררת השאלה האם כדי להוסיף למערכת השקיה דישון אוטומוטי , מערכת דישון בנויה ממשאבה ומיכל דישון שתפקדיה להקל עלינו בכל נושא הדישון לאורך השנה , הפועלה פשוטה , אחת לכמה זמן אנו מוהלים חומר דישון נוזלי במיכל מוסיפים מים ובזה סיימנו את מלאכתינו , המאשבה תפזר את הדשן הנוזלי דרך הטפטפות בצורה אוטומטית ותוך פרק זמן קצר מאד נרגיש בשינוי לטובה בהתפתחות הצמחים בגן , למעשה למעט עלויות נוספות אין סיבה מקצועית לא לשלב משאבת דישון במערכת . 

שדרוג מערכת השקיה ישנה או התקנת מערכת השקיה חדשה ?

הגעתם להחלטה מבורכת על שדרוג מערכת השקיה ישנה או התקנת מערכת השקיה חדשה , פנו אלינו ונשמח לתת לכם יעוץ והכוונה ראשונית ללא עלות , אנו באלעד פלג אינסטלציה עוסקים בנושא השקיה למעלה מעשור ונשמח לחלוק איתם את הידע המקצועי שלנו על מנת לשמור על גן יפה וירוק לאורך כל השנה . 

שירותי אינסטלציה