0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

אלעד פלג אינסטלציה

חברת אלעד פלג אינסטלציה חברת אינסטלציה המומחית בשירותי ביובית, פתיחת סתימות, איתור נזילות בגז, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת קווי מים, החלפת שעוני מים, תיקוני צנרת

מהי מצלמה תרמית לגילוי נזילות?

therm camara 1

תקלות במערכת האינסטלציה הן תופעה מוכרת אשר עלולה להתרחש לעיתים שכיחות במיוחד. לא מעט מהתקלות הללו עלולות להוביל למצב של נזילה, שעלולה להיגרם ממגוון רחב של סיבות וגורמים. מרבית הנזילות נכון להיום נוצרות עקב בלאי של הצינור, אך לעיתים גם חבלות עלולות להוביל למצב של נזילה.

הבעיה העיקרית שאנו נאלצים להתמודד איתה זה כמובן להבין מהי הסיבה שגרמה לנזילה ומציאת מקור הנזילה. אומנם על פניו זה נשמע לכם כמו משהו פשוט, אך מדובר במשימה לא פשוטה בכלל. גם כאשר אתם רואים כתם של רטיבות על גבי הקיר, זה לא אומר כי שם נמצא מקור הנזילה – מקור הנזילה יכול להיות במרחק של כמה מטרים מהכתם. כיום הדרך היעילה ביותר לאתר נזילות זה על ידי מצלמה תרמית, שהיא נועדה בראש ובראשונה על מנת לפתור את הבעיות הללו ולסייע במציאת מקור הנזילה.

איך עובדת מצלמה תרמית לגילוי נזילות?

כאשר ישנה נזילה של מים בתוך הקיר ישנו שינוי של טמפרטורה במקום שממנו החלה הנזילה. מצלמה תרמית לגילוי נזילות משתמשת בשינוי הטמפרטורה שנוצר על מנת לזהות את מקור הנזילה. את המצלמה מצמידים אל הקיר, וכך בעצם צג של צבעים היא מציינת מהי הטמפרטורה בכל אזור. כך יהיה ניתן למצוא בצורה מדויקת את מקור הנזילה, לשבור את הקיר ולטפל נקודתית במקום שממנו התחיל כל הבלגן. זה יחסוך מכם לא מעט בלגן ולא מעט כאבי ראש, וכך תדעו כי הבעיה נפתרה אחת ולתמיד.

מדוע להשתמש באופציה של מצלמה תרמית לגילוי נזילות?

מצלמה תרמית תסייע לכם לאתר בצורה מדויקת את מקור הנזילה, וכך לא תצטרכו לשבור אזור נרחב של הקיר. התיקון של הקיר יהיה הרבה יותר זול עבורכם, וההרס שיגרם בדירה כולה יהיה מינימאלי. כך בתוך זמן קצר תוכלו לחזור לשגרה, והכי חשוב לדעת כי אתם לא צריכים להתמודד עם נזילות מים מאותו מקום פעם נוספת. אם לא תבצעו איתור של נזילות על ידי מצלמה תרמית לעולם לא תדעו האם הבעיה נפתרה לתמיד או רק לזמן מוגבל.

הבלוג שלנו