0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

אלעד פלג אינסטלציה

חברת אלעד פלג אינסטלציה חברת אינסטלציה המומחית בשירותי ביובית, פתיחת סתימות, איתור נזילות בגז, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת קווי מים, החלפת שעוני מים, תיקוני צנרת

עבודות אינסטלציה במרכז

תיקון נזילה בקיר

האינטרס שלכם לשמור על תקינות מערכת האינסטלציה בכל מבנה היא קריטית, שכן מדובר באחת מהמערכות החשובות ביותר בכל בניין ובכל מבנה. ישנן שתי מערכות שונות: המערכת הראשונה היא זאת אשר מזרימה מים חדשים לדירה, והמערכת השנייה היא זאת שמוציאה את המים המשומשים החוצה. מהסיבה הזאת כאשר אתם צריכים לבצע עבודות אינסטלציה עליכם לקרוא לאינסטלטור מנוסה ומיומן.

עבודות אינסטלציה יכולות להתרחש בכמה מקרים – בעת בנייה של בניין חדש, בעת עבודות שיפוץ על דירה קיימת או במצב שבו ישנה תקלה שדורשת פתרון מיידי. מכיוון שמרבית מערכת האינסטלציה נמצאת מאחורי הקירות, האינסטלטור יעשה את מירב המאמצים על מנת להשתמש בחלקים תקינים וחזקים בכדי למנוע מצב של נזילות או בעיות שונות. עבודות אינסטלציה הן לא משחק ילדים, ורק אינסטלטור אשר מכיר את התחום על בוריו יוכל לספק לכם את הפתרונות ואת חומרי הגלם הטובים ביותר.

תקלות במערכת האינסטלציה

חשוב לציין כי תקלות הן חלק בלתי נפרד ממערכת האינסטלציה בכל מבנה, ולכן אתם חייבים להיות מודעים לנושא הזה. לכל אינסטלטור מנוסה יש ציוד מתקדם על מנת להבטיח פתרון אידיאלי לכל תקלה שלא תופיע. מצלמות תרמיות ומצלמות ביוב הן חלק מהאלמנטים שעשויים לפתור סוגים שונים של בעיות. עבודות אינסטלציה יכולות להתבצע בכל שעה ולכן אתם צריכים לפנות אל אינסטלטור אשר יהיה זמין בכל שעות היממה – כי אין לדעת מתי תופיע ללא כל התראה מוקדמת בעיה במערכת האינסטלציה בדירה שלכם.

מה צריך לדעת על עבודות אינסטלציה?

על תיקון במערכת האינסטלציה מחייב את איש המקצוע להשתמש בחלקי חילוף חדישים ותקינים. במקרה שבו תמצא צנרת רקובה או הרוסה, יומלץ ללקוח על החלפת הצנרת כולה בצנרת חדשה. עבודות אינסטלציה צריכות להתבצע כל ידי אינסטלטור מנוסה, כזה שתוכלו לדעת כי יפתור לכם את כל הבעיות וגם יספק לכם את המחירים הטובים ביותר. ברגע שתדעו שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר, לא תהיה לכם בעיה או חשש לפנות אל איש המקצוע בכל בעיה שלא תתרחש במערכת האינסטלציה. עבודות אינסטלציה? רק על ידי מקצוענים!

הבלוג שלנו