0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

ביובית ברמת גן

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

שירותי ביובית בר"ג - מה זה ביובית?

כאשר אנו חושבים על ביובית הדבר הראשון שעולה לנו בראש הוא תקלה בביוב , תקינות מערכת הביוב היא חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא וכשלים בביוב מוגדרים כמפגע תברואי , הביובית נושאת באמתחתה אמצעים טכנוגלים שונים המאפשרים להתגבר בקלות על בעיות ביוב שונות לדוגמא סתימות .

באמצעות צינור מים בלחץ גובהה שמותקן על גבי הביובית היא משחררת בקלות את הסתימה ומאפשרת זרימה תקינה במערכת הביוב , בשוק קיימות חברות שונות ומגוונות כמו גם סוגים רבים של ביוביות החל מטנדר ביובית ועד למשאיות ענקיות שמשרתות עריות ורשויות שונות .

כיצד הביובית נפרסת בשטח ?

עם בקשת הלקוח הביובית תגיע לשטח ובשלב הראשון הצוות שמתפעל אותה יערוך בדיקה ראשונית ובהתאם לממצאים יפרוס את הביובית , חשוב לקחת בחשבון את אורך הקווים , באיזה סתימה מדובר , באיזה קטע בקו עומדת הסתימה , מה קוטר הצינור ועוד . 

לאחר שהצוות הבין מה עומד  לפניו הוא נערך לפתיחת הסתימה וממקם את הרכב  תוך כדי שהוא מתחשב  באורך הקווים ובקוטר הקו , לאחר התמקמות יוכנס צינור לחץ המים לקטע הרלוונטי ובאמצעות לחץ מים עוצמתי הוא ישחחר את הסתימה ויאפשר זרימת מים תקינה . 

האם להזמין ביובית או אינסטלטור?

נתקלתם בסתימה בבניין ומיד הבנתם שרצוי לפתור את הבעיה באופן מיידי ואתם שואלים את עצמכם האם להזמין אינסטלטור או ביובית , אינסטלטור יכול בהחלט לשחרר סתימות ולתת מענה ראוי לבעיה , בחלק גדול מהמקרים אינסטלטור מגיע ואכן פותר את הבעיה לשביעות רצון הלקוח, לעיתים קרובות הסתימות חזרות היות והאינסטלטורים נעזרים בציוד מכני שמוגבל ביכולות להתמודד עם בעיות צנרת קשות לדגומא שורשים בקו ,קווי ביוב ארוכים , קוטר צינור גדול , קווים ורטיקלים , קווי ביוב אשר נמצאים בחניון , קוי מטבחים שונים שמכילים בתוכם כמויות אדירות של שומן שמצטבר במשך זמן רב בתוך הצינור , במקרה כזה הציוד המכני יכול לעשות חור בשומן אך לא ניקיון יסודי ולכן הסבירות שהסתימה תחזור גבוהה מאד .

מתי כן להזמין ביובית ?

  • קו מטבחים
  • מרזבים
  • קוטר צינור מעל 4 צול
  • חדירות שורשים
  • קוו ביוב ארוך ( מעל 7 מטר)
  • סתימה חוזרת
  • סתימה בחניון
  • חשד לשבר בקו
  • שטיפת קו יזומה

ביובית בר"ג - למה לבחור בנו ?

צוות הביובית שלנו פועל ברמת גן מזה שנים רבות ואף מתגורר בעיר , אנו זמינים בכל שעות היממה ומספקים מענה מהיר .צוות הביובית שלנו מיומן בפתירת תקלות ביוב שונות ומאחריו נסיון של אלפי קריאות ברחבי העיר רמת גן  , אצלנו תוכלו למצוא את השירות היעיל ביותר ובמחיר אטרקטיבי במיוחד . 

שירותי ביובית בר"ג

צוות הביובית שלנו מיומן ולרשותו את מיטב הטכנוגליה אשר תסייע לו לספק לכם את השירות הטוב ביותר , אנו מספקים מגוון רב של שירותי ביובית ברמת גן הכוללים: פתיחת סתימה בלחץ מים , שאיבת בורות ביוב , שטיפת קוי מטבחים , שטיפת צנרת גבריט בחניון , טיפול בחדירת שורשים , צילום קו ביוב . 

מענה אנושי בכל שעות היממה זמינות גובהה והתחייבות בהגעה לסתימה תוך פרק זמן קצר של עד כ20 דק בכל רחבי העיר רמת גן. 

שירותי אינסטלציה

לקוחות מרוצים:

review1
review2
review3