0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

אינסטלטור בבני ברק

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

זקוקים לאינסטלטור מומחה בבני ברק? אלעד פלג אינסטלציה יגיעו אליכם במהירות האפשרית לטיפול ותיקון כל תקלה. החברה מטפלת בכל סוגי התקלות ומספקת שירות מקצועי, מהיר, יעיל ובמחירים הוגנים, תוך קבלת אחריות מלאה על ביצוע כל עבודה.

תקלת אינסטלציה בבני ברק – למי לפנות?

בני ברק היא עיר גדולה ומרכזית בישראל שממשיכה לצמוח ולהתפתח ללא הפסקה. היא מציעה בנייה מגוונת מאוד, ממפעלי תעשייה דרך מגדלי מגורים ועד מרכזים מסחריים. כל אלו זקוקים מפעם לפעם לשירותי תחזוקה ותיקונים במערכות האינסטלציה, כאשר ככל שנמשכת הבנייה, הצורך בהתקנת מערכות אינסטלציה חדשות גם הוא נותר גבוה במיוחד.

אלעד פלג אינסטלציה מציעים שירותי אינסטלטור בבני ברק ובערי גוש דן בלבד. המיקוד באזור מאפשר לצוות המנסה להגיע אליכם במהירות לכל תקלה – מפיצוץ בצנרת המים ועד החלפת ברז פשוטה בתוך הדירה.

תיקון פיצוץ בבני ברק
תיקון פיצוץ בבני ברק

תיקון נזילה בבני ברק

הבנייה המודרנית מכילה מערכות אינסטלציה חבויות, שעוברות בתוך הקירות, מתחת לאדמת המבנה ומתחת למרצפות הבית. לכן כאשר מתגלה נזילה, ישנו צורך משמעותי בפתרון מהיר ככל האפשר על מנת להימנע מנזקי מים חמורים שיופיעו תוך זמן קצר. בנוסף, אינסטלטור שמגיע לטפל באותה נזילה, יצטרך להשתמש בכלים מקצועיים ומתקדמים טכנולוגית על מנת להימנע מהרס של מערכות הקבע.

התיקון כולל איתור נזילה במכשור טכנולוגי מתקדם וללא הרס, החלפת צנרת במידת הצורך, או טיפול נקודתי במחברים וחורים שניתן לאטום מחדש.

פתיחת סתימה בבני ברק

בוודאי תסכימו איתנו שאחת התקלות המרגיזות ביותר בבית היא סתימה שמתרחשת באסלה, בכיור או במקלחת ולעתים גם במרזבי הבית. סתימה פירושה חדירה בכמות גדולה מידי של עצמים שהצנרת לא מסוגלת "לעכל" ואותם צריך לחלץ. אם מדובר בסתימה בקו הביוב בחצר, יהיה אפשר לפתוח אותה באמצעות ביובית, השואבת את כל המים או מזרימה מים בלחץ רב לתוך הצנרת, כך שהעצמים התקועים יידחפו הלאה, אל מערכת הביוב הרחבה יותר של העירייה.

כמו כן, ניתן להשתמש במספר כלים פשוטים שעומדים לרשותו של האינסטלטור ויסייעו בפתיחת הסתימה, כך שלא ייגרם נזק פנימי לצנרת שיוביל לבעיה נוספת וקשה יותר.

החלפת צנרת מברזל לפלסטיק
החלפת צנרת מברזל לפלסטיק

התקנת כלים סניטריים

האינסטלטור אמון על הרכבה של רכיבי סניטציה ביתיים כמו ברזים, ניאגרות, טוש האמבטיה ועוד. אם יהיה צורך בעתיד, הוא גם ידאג להחלפתם. החלפת כלים סניטריים בבית  מתבצעת כאשר אחד מהם יוצא משימוש, או מטעמים עיצוביים ואסתטיים אישיים. תוכלו להזמין שירותי אינסטלטור להחלפת ברזים, ניאגרה, כיורים וכד', לטפל בתקלה קיימת או לקבל הכוונה טלפונית בנוגע לסוגי הרכיבים המתאימים לצנרת הבית ומהיכן לרכוש אותם.

סובלים מתקלת אינסטלציה? אין תקלה שאלעד פלג לא יוכל לפתור. התקשרו וקבלו מענה מקצועי מיידי.

צילום ותיקון קווי ביוב

אלעד פלג אינסטלציה מעמידים את כל הכלים הנדרשים לאיתור ותיקון כל בעיות האינסטלציה. ניתן לפנות לחברה בכל שעה ולקבל שירות איכותי, מהיר, אמין ובטוח – ללא הרס וגרימת נזקים! יש לכם תקלה בבית? אל תהססו וחייגו ואנו נגיע במהירות.

שירותי אינסטלציה