0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

החלפת ניאגרה פלאסון

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

בעולם שבו ההיגיינה האישית תופסת חלק בלתי נפרד משגרת החיים, צריך לדבר גם על הניאגרה. זהו הרכיב המשמעותי והשימושי ביותר בכל בית, משרד, בית עסק ומבנה ציבורי והוא זה שיקבע פעמים רבות את נוחות ואיכות השהייה באותו מקום ואף ישפיע באופן משמעותי ביותר על העיצוב.

ניאגרה: מה קיים ומי היצרנית המובילה?

למיכלי ההדחה (הניאגרה) קיימים שלושה סוגים עיקריים: ניאגרה פלסטית שמותקנת באופן גלוי מעל לאסלה ומחוברת אליה באמצעות צינור, ניאגרה סמויה שמותקנת בתוך הקיר או בתוך נישה שמסתירים אותו לחלוטין וניאגרה צמודה לאסלה עצמה (ניאגרה מונובלוק). את שני הסוגים הראשונים ניתן לרכוש דרך חברת פלסאון הישראלית שנחשבת לשחקנית מוכרת מאוד בארץ ובעולם. מפעל הייצור של פלסאון ממוקם במעגן מיכאל ופועל כבר משנת 1963.

מבצע חורף 2024: החלפת ניאגרה מבית פלאסון כולל עבודה 600 ש"ח לא כולל מעמ בכל אזור המרכז

ניאגרה פלאסון מונובלוק

החלפת ניאגרה פלסאון בשל תקלה

תקלות בניאגרה נחשבות לבעיות האינסטלציה המציקות והמתסכלות ביותר. אנשים רבים ממהרים להזעיק אינסטלטור מתוך הבנה כי יצטרכו להחליף את הניאגרה שברשותם, אלא שפעמים רבות מדובר בתקלה נקודתית שניתן לפתור ובכך לחסוך בהוצאה על רכישה והתקנת ניאגרה חדשה שלא לצורך. כך לדוגמה, מצב שבו הניאגרה סובלת מזרימת מים קבועה ובלתי פוסקת מעיד על בעיה באטמים ואילו מים שאינם יורדים כלל עשויים להצביע על בעיה במנגנון ההדחה.

שדרוג חדר השירותים

אם אתם מעוניינים בהחלפה של הניאגרה פלסאון שברשותכם לדגם חדש יותר, או אפילו לעבור מהניאגרה הפלסטית לניאגרה סמויה, האינסטלטור יוכל להמליץ לכם על דגמים מסוימים וכמובן לדאוג להתקנה מקצועית, בטוחה ומגובה באחריות, שלא תותיר אחריה שום בעיה או ליקוי. מיכלי ההדחה של חברת פלסאון מגיעים עם עשר שנות אחריות על רוב המוצרים, מה שמבטיח שליקוי שמקורו במוצר יכוסה לחלוטין ללא צורך בהוצאה נוספת.

אם אתם רוצים לחדש את מראה חדר השירותים ומתלבטים האם להחליף את הניאגרה בניאגרה חדשה או להתקין ניאגרה סמויה, דעו שלכל אחת יתרונות וחסרונות שעשויים להתאים או להתאים פחות לשגרה וההרגלים האישיים שלכם, אך סוג הניאגרה לא יגרע מאיכות התיקון או מתן השירות שמסוגל לבצע עבורכם האינסטלטור.

שירותי אינסטלציה מקצועיים לכל דורש

אם יש לכם ניאגרה מבית פלסאון או שהייתם מעוניינים לרכוש אחת שכזו ולהתקין אותה אצלכם, האינסטלטור אלעד פלג לשירותכם. השירות כולל וותק, ניסיון ואמינות מקצועית ללא רבב, היכרות עמוקה ורציפה עם כל דגמי חברת פלסאון ויכולת לספק לכם מידע נוסף בשטח על הדגמים והאפשרויות השונות, במטרה לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי מיכל ההדחה החדש שאתם עומדים לרכוש.

שירותי אינסטלציה