0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

אלעד פלג אינסטלציה

חברת אלעד פלג אינסטלציה חברת אינסטלציה המומחית בשירותי ביובית, פתיחת סתימות, איתור נזילות בגז, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת קווי מים, החלפת שעוני מים, תיקוני צנרת

איך מערכת השקיה אוטומטית עומדת לשפר את מראה הגינה שלכם?

מערכת השקיה אוטומטית

אתם רוצים שהגינה שלכם תישאר תמיד מטופחת ומלבלבת, אבל למען האמת, מאוד קשה להשקיע בה. ההשקיה והדישון של כל אחד מהצמחים, הפרחים, העצים וגם המדשאה מצריכים מכם להשתעבד אליהם לחלוטין, בעיקר כשחם בחוץ והגשם לא יעשה עבורכם את העבודה. מערכת השקיה אוטומטית היא בדיוק הפיתרון שנחוץ לכם. מדובר בטכנולוגיה מספר אחת לטיפוח הגינה תוך שמירה על דיוק מיטבי בכל פעולה, כך שתקבלו ראש שקט וגינה משגשגת באופן קבוע.

כיצד פועלת מערכת השקיה אוטומטית?

מערכות השקיה אוטומטיות הן בשורה אמיתית לכל מי שעוסק בגינון והן ממשיכות להשתפר עוד ועוד מבחינה טכנולוגית. המערכת מספקת לגינה את כמות המים הדרושה לה ובמרווחים קבועים, כאשר מערכות מתקדמות יותר מספקות גם דישון מלא במסגרת הפעולה. היכולת של מערכת ההשקיה לספק לצמחים את הדרוש להם ובדיוק בכמות הנכונה, מאפשרת להם לשמור על מאזן מלחים ומינרליים תקין, כך שהתפתחותם תהיה אידיאלית. אם משולבים במערכת גם חומרי הזנה, הצמחים ייהנו אוטומטית מהתזונה החיונית להם וימשיכו לתחזק את עצמם באופן תקין ושלם.

היתרונות שחשוב להכיר:

שימוש במערכת השקיה אוטומטית מספק בונוסים משמעותיים לבעלי השטח:

מינון מדויק לכל צמח – השקיית כמות גדולה של צמחים באופן ידני מתבצעת עם משפך או צינור, כך שקיים סיכוי להציף בכמות מים גדולה מידי צמח אחד ולהותיר בטעות צמח אחר ללא הכמות הדרושה לו. כידוע, צמחים יעדיפו לקבל מים בכמות קטנה לאורך זמן, מאשר כמות גדולה ומרוכזת, מאחר והדבר פוגע בכושר הספיגה שלהם ומונע את ספיחת המים שנותרו בהמשך בשל התאדות מהירה מאוד. מערכת ההשקיה מתגברת על הבעיה באמצעות טפטופי מים במרווחים קבועים, על פי סוג הצמח וכמות הצמחים הכוללת בגינה.

חיסכון בזמן ובכסף – מערכת ההשקיה פועלת אוטומטית ללא מאמץ או פעולה פיזית. הגינה תהפוך לממלכה שצומחת ומתפתחת באופן עצמאי וללא מגע יד אדם, תוך שהיא יודעת להתאים את פעולתה להגדרות כמו עונות השנה, סוגי הצמחים, גודל הגינה ועוד. מערכת השקיה אוטומטית שומרת על גמישות ומונעת את בזבוז המים וניפוח ההוצאות כתוצאה ממנו. בנוסף, קל לאתר בעיות נקודתיות במערכת והטפטפות שלה ולטפל בהן ביעילות.

התאמה אישית לכל גינה:

מערכות השקיה אוטומטיות בנויות לפעול בצורה דינמית, כך שיותאמו ללקוח באופן אישי. כל מערכת בנויה ממחשב שמפעיל קו השקיה בסיסי, כאשר מערכות מורכבות ומתוחכמות מאוד ידעו להפעיל ולשלוט במספר קווי השקיה ודישון מקבילים. למערכת מחוברים גם וסת לחץ, ברזים אוטומטיים, פילטר ומשאבות. כמו כן, מומלץ לתזמן את פעילות ההשקיה לשעות האור.

התקנת מערכת השקיה אוטומטית נחשבת כיום לפתרון שהולך יד ביד עם דרישות הלקוח. הטכנולוגיה המפותחת מסוגלת להתאים עצמה לכל מקום חיצוני ולכל סוגי הצמחים (לרבות מדשאות) הזקוקים לפעולות חיוניות שיעשירו אותם וישמרו על המראה הנפלא באופן קבוע.

אלעד פלג יחד עם צוותו המיומן והמוסמך, מתמחים בהתקנת מערכות השקיה מתקדמות אצלכם במרפסת והגינה ומביאים איתם את כל הידע, הניסיון והפתרונות המקצועיים במחירים הוגנים. צרו קשר וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד. 

הבלוג שלנו