0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

אלעד פלג אינסטלציה

חברת אלעד פלג אינסטלציה חברת אינסטלציה המומחית בשירותי ביובית, פתיחת סתימות, איתור נזילות בגז, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת קווי מים, החלפת שעוני מים, תיקוני צנרת

התקנת כלים סניטרים

אביק אמבטיה

התקנת כלים סניטריים הוא השלב הסופי בשיפוץ דירה ובסיום עבודת אינסטלציה  כללית , לאחר הרצת צנרת  מים וביוב חדשה בדירה ולאחר סגירת ריצוף וקירות מגיע השלב של התקנת כלים סניטרים ,

לדוגמא : כיורים , ברזים , ניאגרות , אסלות וכיוצא באלה .

כחלק מעבודת האינסטלציה יש לקחת בחשבון את גובה נקודת המים הרצויה בהתאם ליעודה, למשל  בעת התקנת נק' מים לכיור יש לוודא כי גובה הנקודה יעמוד על 60 ס"מ  כך שברזי הניל שיותקנו ויספקו מים חמים וקרים לברז שיותקן על גבי השיש יהיו בגובה המתאים ויחסכו מאיתנו מתאמים ומעריכים לא רצוים שמובלים לנזילות ולבעיות בהמשך הדרך .

גבהים של התקנות עפ"י תקן

כחלק מהשירות שאנו מספקים ללקוחתינו הכנו עבורכם טבלה מסודרת עפ"י תקן של הגבהים הרצוים:

אינטרפוץ – 110 ס"מ.

ברז ניל  לכיור – 60 ס"מ.

דוש – 2.20 ס"מ.

כיור רחצת ידים – 85 ס"מ.

ברז סוללה מטבח – 110 ס"מ .

ברז סוללה אמבטיה – 60 ס"מ ( בשליש הראשון בצמוד לניקוז ).

התקנת כלים סניטרים כשלב סופי לעבודת האינסטלציה

הגענו לשלב מתקדמם בשיפוץ ולמעשה לחלק אחרון של עבודת האינסטלציה , לאחר שהאינסטלטור סיים את קווי המים והביוב , עשה בדיקות לחץ נדרשות ומצא כי אין נזילות והכל תקין , מגיעים בעלי מקצוע של שלב הגמר מבצעים סגירות כגון , טיח , שפכל ריצוף ועוד , מגיע החלק האחרון של התקנת כלים סנטרים.

לאחר שוודאנו שנקודות המים הותקנו בגבהים הנכונים מתחילת מלאכת התקנת הכלים הלבנים ולמעשה לאחר שלב זה מסתיימת עבודת האינסטלציה בדירה .

מה חשוב לדעת בעת התקנת ברז סוללה וברזי ניל

חושב להתקין את הברזים בצורה נכונה שתמנע נזילות מיותרות בהמשך הדרך שיכולות להוביל לנזק למבנה והוצאת כספים מיותרת , לאחר הברגת הברז אל נקודת המים יש לדאוג למלא את החלל שנוצר בין הקרמיקה לבין נק' הקצה בצורה טובה ע"י חומר איטום מהיר כמו סופר 7 ,  איטום ומילוי נכון של הנקודה ימנע זליגת מים מיותרת בהמשך הדרך ויתן לנו ראש שקט במשך שנים .

מה חשוב לדעת בעת התקנת אסלה וניאגרה

יש לוודא כי האסלה והניאגרה מותקנות בצורה נכונה כך שהאסלה יציבה וכך גם מיכל ההדחה , בנוסף חשוב כי צינור הניקוז של האסלה יחובר לקולטן( צינור 4 צול – צינור מאסף)  עם מעט זווית שתאפשר למים לרדת בצורה נכונה וכמובן לוודא שהחיבור הינו חיבור פלסטיק קשיח ולא שרשור גמיש .

אנו באלעד פלג אינסטלציה מבצעים מגוון רחב של עבודות אינסטלציה שונות , נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות ולצרף אתכם לקהל לקוחתינו , צלצלו עוד היום ואינסטלטור מוסמך ישמח לשוחח איתכם.

הבלוג שלנו