0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

אינסטלטור ברמת גן

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

בשלב מסוים, כל אדם יגלה שקיימת אצלו בעיית אינסטלציה מסוימת שדורשת טיפול מקצועי: הצפת ביוב, פיצוץ בצנרת, סתימה בשירותים,סתימה במטבח, נזילה מהברז במטבח ועוד. התקלות הללו ועוד המון אחרות מוגדרות כנפוצות למדי, אך גם ביטוי קטן שלהן מסוגל לשבש את כל שגרת החיים ואף להזיק לה. לכן בכל בעיה במערכת האינסטלציה, מומלץ שיהיה לכם אינסטלטור ברמת גן כבעל המקצוע הקבוע, האיכותי והמיומן.

מתי עולה הצורך להזמין אינסטלטור ברמת גן?

רמת גן היא אחת מהערים הגדולות בישראל ומהמרכזיות שבהן. הבנייה הצפופה יחסית שמאכלסת כ-155 אלף תושבים "זוכה" באופן טבעי למספר גדול של תקלות. לכן עולה החשיבות לאבחון מהיר ומדויק לכל בעיה ויישום טיפול מקצועי שימנע ממנה להתרחש שוב. אלעד פלג הינו אינסטלטור וותיק ומיומן שעומד בכל הקריטריונים הללו ומספק טיפול הולם לכל תקלה, תוך שמירה על מקצועיות, יחס מצוין ומחיר הוגן.

התקנת סנן מים עמיעד
התקנת סנן מים עמיעד

מענה הולם, מדויק ואחראי לכל בעיה

אם נתקלתם בבעיית אינסטלציה כלשהי, בין אם כזו שנוגעת לביוב ובין אם אחת שקשורה לזרימת המים, מומלץ שלא להתעכב בקבלת המענה המתאים עבורה. גם בעיה קטנה מאוד עלולה להתפתח במהירות לכדי בעיה גדולה וחמורה יותר, מה שיסב נזקים חמורים ויגרום להתייקרות התיקון בסופו של דבר. שירותי האינסטלציה של אלעד פלג ניתנים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד ובמסגרתם תוכלו לקבל גם הכוונה בנוגע לרכישה והתקנה של ברזים, אסלות ובדיקת מצבן של התשתיות הקיימות.

כיצד לבחור אינסטלטור טוב בעיר?

חשוב שתזכרו ששוק האינסטלציה, כמו תחומים מקצועיים רבים עלול להיות פרוץ. וכך במקום שתקבלו מענה אמין ומדויק לבעיה הקיימת, תאלצו להתמודד עם השלכות הטיפול הבלתי מיומן שמסב יותר נזק מתועלת. גם הפעם חשוב המוניטין של בעל המקצוע והרזומה שלו בטיפול בתקלות דומות. בנוסף, בדקו האם בעל המקצוע מסוגל לתת לתקלה שהתעוררה פתרון זמני כלשהו, שיוכל להספיק לזמן מה לפני שתטפלו בבעיה מן השורש. כמו כן, חשוב שבעל המקצוע יישאר זמין עבורכם לשאלות ולבעיות נוספות במידת הצורך.

על אלעד פלג אינסטלציה

אלעד פלג אינסטלציה הינו אינסטלטור מוסמך בעל תעודה מקצועית ורזומה מקצועי של למעלה מעשור, המבצע את כל עבודות האינסטלציה הקיימות לרבות תיקוני צנרת, החלפת ברזים, החלפת קווי מים, שירותי ביובית, איתור נזילות ללא הרס, פתיחת סתימות, בריכות ביוב, צילום ותיקון קווי ביוב ועוד. השירות ניתן במהירות, באמינות ומתן אחריות מלאה לכל עבודה בכל חלקי העיר רמת גן ובערים הסמוכות: תל אביב, גבעתיים, קריית אונו, בני ברק, פתח תקווה, ראשון לציון, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון וראש העין.

סובלים מתקלת אינסטלציה? אין תקלה שאלעד פלג לא יוכל לפתור. התקשרו וקבלו מענה מקצועי מיידי.

שיבר ניתוק לדוד שמש
שיבר ניתוק לדוד שמש

שירותי אינסטלציה