0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

אינסטלטור בראשון לציון

אלעד פלג אינסטלטור מוסמך , מתן שירות מהיר מקצועי ואמין , מספק מגוון רחב של שירותי אינסטלציה , פתיחת סתימות, החלפת צנרת איתור נזילות שירותי ביובית ועוד. 

מחפשים אינסטלטור בראשון לציון שיגיע אליכם במהירות לפתור כל תקלה? אלעד פלג אינסטלציה (אינסטלטור מוסמך) מספק שירותים ופתרונות מהירים ובמיומנות לכל תקלה בבית או בעסק, כולל ציוד מתקדם לפתיחת סתימות, צילום קווי ביוב וצוות מקצועי שמספק שירות גם לתכנון או שיקום של מערכות אינסטלציה ישנות.

בעיות אינסטלציה בראשון לציון

מערכת האינסטלציה הביתית היא אחת ממערכות הנכס החיוניות ביותר, אך היא לוכדת את תשומת לבנו רק כאשר מתעוררת בה תקלה מסוימת. אי אפשר לוותר על הצורך במערכת תקינה ומתפקדת בכל זמן נתון וכאשר מתגלה בעיה מסוימת, דרוש אינסטלטור שיפתור את הבעיה במהירות רבה וימנע נזקים כבדים. גם נזילה קלה ביותר בברז המטבח עשויה להפוך ככל שחולף הזמן לבעיה קשה ולפגוע במערכות נוספות. במובן החמור, היא עלולה ליצור הצפה ורטיבות קשה שתאלץ את בעלי הנכס לתיקון מורכב ולהחלפת חלקים בעלות גבוהה.

תיקון פיצוץ בבני ברק
תיקון פיצוץ בבני ברק

פתרון אמין ומהיר לכל תקלה

שירותי האינסטלציה של אלעד פלג חולשים על כל סוגי התקלות וההחלפות המבוצעות לצנרת המים והביוב בראשון לציון: תיקונים בניאגרה, פתיחת סתימות, הגברה או החלשה של לחץ המים, צילום ותיקון קווי ביוב, החלפת ברזים, איתור נזילות ושירותי ביובית. בנוסף, הצוות המקצועי של החברה מספק תיקון לנזילות ללא שבירה או הרס של הצנרת וערוך לפתרונות נוספים כמו יצירת בורות ספיגה, בריכות ביוב, החלפת מקטעי צנרת ועוד. כל עבודה כרוכה באחריות מלאה.

אינסטלטור מומחה בראשון לציון זמין 24/7

אין תקלה שמתעוררת בזמן מתאים, אך במצבים רבים היא נחשפת דווקא בשעות הערב, כאשר הדיירים מגיעים הביתה אחרי יום העבודה ומגלים שאין אפשרות להשתמש במקלחת המוצפת או שלחצן ההדחה בשירותים יצא מכלל שימוש. במקרים הללו מתקשים תושבי ראשל"צ להשיג אינסטלטור מקומי שיספק להם מענה ופתרונות מעכשיו לעכשיו ולשם כך נערכנו לזמינות מלאה 24/7. אצל אלעד פלג תקבלו שירות אדיב ומהיר בכל שעה ולהיפטר מתקלה קשה שאיננה סובלת דיחוי. השירות ניתן לכל חלקי העיר ובמחירים הוגנים.

החלפת צנרת מברזל לפלסטיק
החלפת צנרת מברזל לפלסטיק

כיצד להימנע מתקלות אינסטלציה בבית? טיפים להתנהלות ביתית תקינה:

  • הימנעו מהשלכת מוצרי היגיינה – רוב הסתימות בשירותים נגרמות כתוצאה מהדחה של מוצרי היגיינה שונים יחד עם מימי האסלה.
  • החליפו את מסנני הברזים אחת לשנה – לכל ברז בבית ישנו מסנן שצובר עם הזמן אבנית, מה שישפיע על לחץ המים ויהפוך מזרם תקין לזרזיף דקיק ובלתי נסבל.
  • רוקנו את החומרים השומניים והאבקתיים לפח – רובנו מרוקנים את שמן הטיגון או את הקפה השחור לתוך הכיור וגורמים לגודש בצנרת שאיננו "מחליק הלאה.
  • השתמשו במסננים בכיורים והמקלחות – המסננים הממוקמים בפתחי הניקוז יסייעו ללכוד "מחוללי סתימות" כמו שיער ולכלוכים גדולים שייתפסו בצנרת.
  • שפכו מים רותחים – זה יסייע לחומרים קשים ולגושים שונים להתרכך ולהתפרק כך שיחליקו טוב יותר בצנרת ויסייעו למנוע סתימות קשות.

יש לכם תקלה? אל תנסו לטפל בה לבד – רק אינסטלטור מוסמך יודע כיצד לבדוק את התקלה

סתימה? דליפה? פיצוץ בצנרת? חייגו אלינו

אלעד פלג אינסטלציה זמינים לכל קריאה בראשון לציון וביישובים הסמוכים וערוכים לטיפול בכל תקלה ובכל היקף. לאורך השנים צברנו ידע עשיר, מיומנות, ניסיון וגם לקוחות מרוצים ורבים שיודעים שיש להם כתובת זמינה ואיכותית לפתרון כל בעיה. פנו אלינו ונשמח לתת לכם שירות.

.

שירותי אינסטלציה