0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

החלפת ניאגרה מונובלוק

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

ניאגרה מונובלוק מתקבלת כיחידה אחת המתחברת לאסלה רגילה או לאסלה תלויה. התוצאה המתקבלת היא של מראה אחיד ואסתטי יותר, אך גם פרקטי מאוד בזכות הגובה הנמוך של מיכל ההדחה. ניאגרות אלו נחשבות לנוחות ברמת התקציב, מגיעות במבחר דגמים ואפילו מתאימות למי שמשפץ את חדר השירותים או רוצה לשפר את מראה החדר ולהפוך את הניאגרה הגלויה לסמויה. 

מתי צריך להחליף ניאגרת מונובלוק?

תקלות המונובלוק הן תקלות טיפוסיות שמאפיינות את כל סוגי הניאגרות. הנפוצות ביותר כוללות נזילה מתמשכת מהמיכל, לחצן הדחה תקוע, מחסור במים ועוד. אבל למרות זאת, מדובר במוצר עמיד לטווח של שנים, כך שאם הניאגרה נרכשה מראש על ידי יצרן איכותי, סביר להניח שלא תיפגשו עם תקלות מיוחדות.

ניגארה מובולוק מבית KOLO + אסלה + מושב אסלה עם טריקה שקטה במחיר מבצע

ניאגרה מונובלוק מבית קולו
ניאגרה מונובלוק מבית קולו

איך מחליפים ניאגרה רגילה למונובלוק?

ניאגרה זו מצריכה כלי עבודה שנמצאים באמתחתו של כל אינסטלטור, אך ביניהם חשוב שיהיו גם ברגים לחיזוק המיכל לאסלה, גומיות איטום חדשות וכמובן המיכל החדש עצמו.

לפני תחילת העבודה, יש להקפיד לסגור את ברז הניל ולרוקן לחלוטין את מיכל ההדחה. אם צריך, גם מספיגים היטב את המתקן כדי למנוע רטיבות במהלך העבודה. בשלב הבא יפורק ממיכל ההדחה הישן צינור המים שהיה מחובר אליו ולברז הניל והוא יוחלף.

כעת האינסטלטור יכול לגשת למלאכת פירוק הניאגרה הישנה, ע"י חילוץ הברגים שחיברו את הניאגרה לאסלה. אם הם החלידו, יהיה צורך להשתמש בפלייר מתאים. לפני התקנת הניאגרה החדשה, יש לוודא שכל הרכיבים נמצאים: מצוף, אומים לחיזוק הברגים, ברגים לקיבוע וגומיית איטום.

האינסטלטור יתחיל מהרכבת המצוף ויוודא שהוא מקובע למקומו היטב. לאחר מכן הוא יחבר את מיכל ההדחה עצמו אל האסלה באמצעות הברגים וגומיית האיטום. כעת עליו לחבר בחזרה את צינור המים למצוף החדש, אך לא לפני שיתקין גומיית איטום חדשה בכל אחד משני הכיוונים של צינור המים.

לפני שהעבודה תסתיים לחלוטין, האינסטלטור יוודא שמצוף הניאגרה עולה בשל התמלאות מים תקינה וללא נזילות מהניאגרה או מהצינור עצמו. אם התרחשה נזילה, יש לבדוק את גומיות האיטום, את הברגת המחבר בצינור המים ואת הקיבוע של מיכל ההדחה.

המלצות של מומחה האינסטלציה אלעד פלג לרכישת ניאגרת מונובלוק

אם החלטתם להחליף את ניאגרת המונובלוק הישנה בחדשה, מומלץ שתבדקו מספר פרמטרים לפני הרכישה וביניהם עמידות הדגם, בטיחותו, איכותו, דחיית כתמים, עמידות מפני חומרי ניקיון חזקים ויעילות הדחת הפסולת. את הנתון האחרון לא בהכרח תוכלו לבדוק בחנות מאחר והדגמים השונים לא מחוברים למערכת הביוב, אך כן ניתן לסקור את התעלה ולוודא את תקינותה ואת תקינות הפתחים שלה. יש לרכוש דגמים בעלי תו תקן ממכון התקנים הישראלי, שמפרטים את ארץ היצור, שם היצרן, שם היבואן ואת רמת איכות המוצר (במדרג מקובל של א'-ג').

שירותי אינסטלציה