0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

פתיחת סתימה במקלחת

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

פתיחת סתימה באמבטיה

כשהמים במלקחת לא יורדים היטב, סימן שהצטברו סביב פתח הניקוז או בצנרת עצמה לכלוכים שונים שחשוב לנקז בהצלחה, מבלי להסב נזק נוסף לצנרת. פתיחת סתימה במקלחת נחשבת לאחת התקלות הנפוצות ביותר בבית וכך תטפלו בה נכון:

כיצד נוצרת סתימה במקלחת?

צנרת הביוב היא חלק בלתי נפרד ממערכת המגורים בחברה המודרנית והמפותחת. הצנרת מתחילה בניקוז המים הפשוט של האמבטיה או המקלחון בתוך הדירה ומסתיימת במערכת הביוב המרכזית. פתיחת סתימה במקלחת היא תוצאה של ניקוז מים לא תקין, איטי מאוד ואף כזה שגורם להצטברות קשה – בעיות המצריכות פתרונות מקצועיים שיאפשרו לנו להמשיך לשמור על ההיגיינה האישית.

פתיחת סתימה באמבטיה

מי אחראי לתקן את הסתימה?

חלקי הצנרת שנמצאים בתחומי המגורים, נמצאים באחריותם הבלעדית של הדיירים או בעלי המקום. כאשר הבעיה היא בחלקי הצנרת שנמצאים בתחומי הבית המשותף, האחריות תוטל על כלל הדיירים. אם זו בעיה בצנרת שנמצאת בשטח הציבורי, מחויבת המועצה המקומית או העירייה לטפל בה. כעת נעסוק רק בפתיחת הסתימה הביתית במקלחת, שרבים סובלים ממנה.

חומרים ביתיים לפתיחת סתימות: אפשרי אך לא תמיד יעיל

רוב האנשים שמגלים שהמים במקלחת לא מנוקזים כראוי, מנסים בשלב הראשון לפעול לבד. אם הסתימה קלה, רצוי לנסות לטפל בה באמצעות  מכשיר לפתיחת סתימות. אך אם הפמפום לא מועיל, יידרש שימוש בחומרים פותחי סתימות. חומרים אלו הם כימיים ומסוכנים, עלולים להזיק במגע עם העור, העיניים ומערכת הנשימה. לכן אם ישנם ילדים קטנים בבית, או אנשים שסובלים ממצב רפואי ירוד, מומלץ מראש להימנע מכל יישום עצמי של חומרים אלו.

אופציה ידידותית יותר לסביבה היא שימוש בחומץ או סודה לשתייה. חומרים אלו מצטיינים בפירוק מאגרי שומן קלים ולכן עשויים לעזור. סודה קאוסטית שנמכרת בחנויות כמוצר מדף לפתיחת סתימות, יעילה גם היא, אך מזיקה לאטמים, הגומיות וחומרי הצנרת, כך שהיא עלולה ליצור בעיה חמורה ויקרה בהרבה. גם מלח לימון יכול במידה מסוימת לעזור, אך הוא כולל תכונות דומות לאלו של חומצה ולכן עשוי בשימוש שגוי, לאכל את הצנרת ולהסב לה נזק משמעותי

אינסטלטור מקצועי לפתיחת סתימה במקלחת

בדרך כלל, סתימה במקלחת היא תוצאה של שערות ולכלוכים שנלכדים בחור הניקוז, או זולגים פנימה ועת חוסמים את כמות המים הגדולה מלהיכנס. אם אלו לכלוכים בולטים שתוכלו לסלק בעצמכם, מומלץ לעשות זאת ולבדוק האם הבעיה הסתדרה. בדרך כלל, זהו רק סימפטום להצטברות קשה מתחת לפתח הניקוז, שרק דוחה את הזמנת האינסטלטור המקצועי. האינסטלטור יוכל לאבחן בקלות רבה את מקור הסתימה ומיקומה המדויק, להשתמש בזהירות בקפיץ או ליישם תכשירים כימיים באופן הבטוח והיעיל ביותר. רק במקרים קשים ומורכבים במיוחד, יהיה צורך לפרק או להרים את האמבטיה.

פתיחת סתימה במקלחת – זאת המומחיות שלנו!

אם אתם סובלים מסתימה במקלחת ומעוניינים לפתור את הבעיה ביעילות, ללא נזק אישי לצנרת הביתית, הזמינו אינסטלטור מומחה ומנוסה, שמגיע למקום בליווי כל הפתרונות האפשריים. אלעד פלג אינסטלציה גאים להעניק שירות אישי מסור, מהיר ומקצועי לכל תושבי המרכז כבר שנים ארוכות ולעמוד גם לרשותכם במצב של סתימה בבית, להעניק לכם אחריות מלאה וזמינות 24/7 לכל בעיה.

שירותי אינסטלציה