0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

תיקון והחלפת כל סוגי הצנרות

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות בגז, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת קווי מים, החלפת שעוני מים ותיקוני צנרת.

החלפת צנרת

צנרת המים עברה שינויים רבים במהלך השנים בעבר היה נהוג להשתמש בצנרת ברזל בלבד גם מחוץ למבנה וגם בתוך המבנה , במהלך השנים נכנסו לשוק יצרניים שונים המציעים לנו שימוש בצנרת פלסטיק ואכן כיום בחלק גדול מהמקרים מחלפים את צנרות הברזל הישנות בצנרות פלסטיק מתקדמות יותר ונוחות יותר לעבודה. 

במבנים ישנים בהם עדיין מותקנת צנרת ברזל  סבירות גבוהה יותר לתקלות בצנרת המים כמו פיצוץ בצנרת , ריקבון והחלשות החומר .

אך אל דאגה ישנם פתרונות רבים ומגוונים גם לתיקון מקומי של צנרת ברזל , כאשר מחליטים על תיקון נקודותי לפרק זמן מסוים לפני שמחליטים על החלפה צנרת כללית . 

צנרת ברזל - אל תספידו אותה כל כך מהר !

עושה הרשום כי צנרת הברזל הולכת ונעלמת מהעולם , אך לא כך הדבר , אמנם בחלק גדול מהמקרים נבחר להשתמש בצנרת הפלסטיק אך לצנרת הברזל מס' יתרונות בולטים כמו סימטריה , יציבות , חוזק , אטימות ומהסיבות הללו  התקן הישראלי שנשען על התקן האירופי מחייב שימוש בצנרת ברזל בלבד במקרים  רבים    במערכות כיבוי אש , מערכות סולאריות , התחברויות של קווי מים בקטרים גדולים , חנוכיות מים ועוד.

קיימות בשוק שיטות שונות  של חיבור צנרת ברזל לדוגמא בצנרת הברזל הביתית נהוג להשתמש בהברגה ולעומת זאת במערכות כיבוי אש נהוג להשתמש בחיבורי קוויקאפ. 

החשיבות של חברה מקצועית עבור תיקוני צנרת

החלפות צנרת למיניהים הינם דבר שכיח , אם מדובר בצינור שדלוף בתוך הבית או אם מדבור בצינור בגינה , הצנרת עומדת בלחצים גבוהים בהמלך השנים ומגלה סימני בלאי ועייפות , במקרים כאלה עדיף ליצור פעולה יזומה להחלפת קטע שלם או חלק ממנו על מנת להימנע מפיצוץ בהמשך.  

במקרה ונתקלם בפיצוץ בצנרת , ראשית עליכם לנסות ולאתר את השיבר של אותו קו ובכך למנוע הצפות ונזיקי מים .

חשוב בעת תיקון צנרת לפנות לאינסטלטור מקצועי ומוסמך שידע לטפל במקרה בדרך הקלה והמהירה ביותר להחזרת אספקת המים, חשוב לקחת בחשבון בעת התיקון את קוטר הצינור הנכון , את חומר הצינור הרצוי ואת התשתיות הנוספות שיכולת להימצא כמו חשמל גז ועוד

אנו באלעד פלג אינסטלציה מתמחים בתיקון והחלפת כל סוגי הצנרת , פלסטיק וברזל בכל הקטרים תוך שירות אמאין ומקצועי ללקוח

התקשרו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם . 

החלפת צנרת מטבח 1
החלפתצנרת מטבח 2

שירותי אינסטלציה