0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

משאבה טבולה לביוב

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

משאבה טבולה לביוב – הכירו את המערכת שזורמת מתחת לבית שלכם

כל מבנה נמצא בדרך כזו או אחרת מעל מערכות מים וביוב. במצב של היקוות מי גשמים, פיצוץ בצנרת הביוב או חדירת נוזלים בכמות גבוהה לתוך מקום מסוים, עשויים להיווצר נזקים משמעותיים למבנה כתוצאה מבוץ ולכלוך רבים. משאבה טבולה לביוב דואגת לנקז מתוך הביוב כל נוזל המכיל פסולת, כך שבתוך הצינורות יישארו רק נוזלים נקיים, ללא חלקיקים או לכלוכים. אז מהו תפקידה ומי מוסמך לטפל בה?

מאשבה טובלה לביוב

מהם תפקידי המשאבה הטבולה?

הצפה יכולה להתרחש בכל מקום ובאופן בלתי צפוי, מבתים פרטיים ובניינים, דרך מקלטים, מרתפים או קומות תת קרקעיות ועד מפעלים, חניונים ציבוריים, קניונים ועוד. משאבה טבולה לביוב תותקן כמערכת קבועה בכל מקום שיש בו ניקוז צנרת מים או תכולת נוזלים קבועה, כמו למשל במפעלים תעשייתיים. שמישות המשאבות תתבצע בשני מקרים:

בורות ספיגה – כאשר ישנו מבנה שממוקם על אזור היקוות של מים וללא ניקוז יעיל, מתבצע שימוש בבור ספיגה. הבור ינקז את כל המים והפסולת שהצטברו במקרה של הצפה. מכיוון שיש גבול גם לתכולת הבור, המשאבה הטבולה תיכנס לפעולה ותשאב את המים עם כל הפסולת מהרגע שהגיעו לגובה מסוים. המשאבה תעביר את המים הללו מהבור לצנרת הביוב המרכזית.

מאגרי מים – התקנת משאבה טבולה היא בגדר חובה כאשר מדובר במפעלים, מטבחים תעשייתיים ובריכות נוי או בריכות שחייה, שמטבע הדברים כוללים מאגרי מים קבועים. המשאבה שואבת את המים מתוך המאגר ומכניסה אותם לטיהור. כך, המים זורמים בתוך מערכת סגורה ונותרים נקיים ומטוהרים לשימוש קבוע.

המקלחת להרים ולנקות אותה . 

הקדפה על פעולות פשוטות אלה תמנע סתימה בצנרת וצורך בהזמנת אינסטלטור . 

כיצד בוחרים משאבה טבולה לביוב?

גודל – גודל המשאבה משחק תפקיד מרכזי ביחס לכמות המים שנדרש להעביר. אם זו בריכת נוי למשל, ייתכן שיהיה אפשר להסתפק במשאבה קטנה, שתיכנס לפעולה רק בהצטברות מי גשמים רבים. אם מדובר בקו ציפוי במפעל גדול לדומה, תידרש משאבה טבולה גדולה בהרבה.

ייעוד – האם המשאבה נועדה למנוע הצפות בבור ספיגה או שהיא מיועדת לתהליך של טיהור? חשוב להבין ולהעריך מראש את כמות המים שהמשאבה אמור להתמודד עם שאיבתם, גם במצבים של פעולה שגרתית וגם במקרים של הצפה או דליפת נוזלים.

במי לבחור להתקנת המשאבה?

הצפת מי ביוב עשויה לייצר סדרה מתמשכת של נזקים איומים למבנים ולשגרה הכללית. לשם כך התקנתה מחייבת מתקין מוסמך ומקצועי, עם המון ניסיון קודם. מתקין מנוסה שמתמחה לא רק במשאבות עצמן אלא בתחומי האינסטלציה בכלל, יודע כיצד לחבר את צינור השאיבה ואת הצינורות המחוברים אליה כדי שהביצועים יהיו מקסימליים וימנעו כל מצב של אי ספיקה שתגרום להשבתת המשאבה ולנזק בלתי הפיך.

אלעד פלג אינסטלציה מתמחים בהתקנה, החלפה, צילום ותיקון של קווי ביוב, לרבות שירותי ביובית, איתור נזילות והחלפת בריכות ביוב. התקנת משאבה טבולה לביוב היא חלק אינטגרלי מההתמחות, הניסיון והמקצועיות שמביאה איתה החברה ותשמח להעניק לכם שירות איכותי, חסר פשרות וברמה הגבוהה ביותר לפי צרכי הלקוח.

 יש לנסות  ולהבין איפה העצירה  בקו מתרחשת  ומה גורם לה,  לאחר מכאן מומלץ לנסות באמצעות ציוד בסיסי לפתור את הבעיה ובמידה והבעיה לא נפתרה אפשר ורצוי לשלב ציוד מתקדם יותר בכדי לשחרר את הסיתמה ולחזור לאורח חיים תקין. 

נתקלם בסתימה בבית או במערכת הניקוז המשותפת צלצלו עוד היום ואינסטלטור מוסמך יגיע עד אליכם לשחרר את הסתימה – 0547752031 ( זמינים גם בווטסאפ).

שירותי אינסטלציה