0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

החלפת חנוכיית מים

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת..

החלפת חנוכיות מים

שעון המים הדירתי נקרא מידי תקופה ע"י תאגיד המים המקומי , עפ"י התקנים מערכת שעוני המים הדירתית חייבת ליהיות מחוברת  ע"י צנרת ברזל חזקה ויציבה אשר תצור קונסטרוקציה של מספר שעונים   שתספק הזנה תקינה  למספר דירות , אותה חנוכיה מקבלת הזנה מהמונה הראשי ומחלקת אותה ליתר הדירות המבנה. 

אחת לתקופה של כמה שנים רצוי לערוך ביקורת על מערכת החנוכיות במבנה ובמקביל על השעונים עצמם , כל זאת על מנת למנוע  מצב של פיצוצים , נזילות מים , חלודה וקריאת מונה לא תקינה , מבט וויזואלי ראשוני על מערכת יוכל לתת לנו תמונת מצב כללית בכדי להבין האם רצוי להעזר באינסטלטור או לא. 

חנוכיית מים לפני ואחרי

מתי צריך לבצע החלפת מחלקי מים?

ישנם מספר גורמיים עקירים שיצריכו מאיתנו החלפת שעון או צנרת בחנוכיית השעונים ,חשוב לציין שהחלפת מונה דיריתי היא אינה דבר שכיח וברוב הרשויות היא מוטלת על תאגיד המים המקומי, אולם הצנרת אליה מחובר  מונה המים באחריות הצרכן . 

החלפת חנוכיית מים תעשה כעבור מספר שנים בהם הצנרת תחילה להחלד ולהירקב , יש להימנע מריקבון וחלודה משתי סיבות עיקריות: 

הראשונה חשוב שאספקת המים לדירה תיהיה נקיה ולא תבוא במגע עם צינור חלוד אשר פוגע באיכות אספק המים שבהם אנו משתמשים לשתייה ולהגיינה . 

המקה השני צנרת חלודה ורקובה עלולה להתפוץ ללא התראה מוקדמת ולנתק אותנו מאספקת המים עד לתיקןן לכן במקרה בו הצנרת נראת ישנה ולא תקנית יש ליזום החלפה יזומה ובכך להימנע מאי נעימות וניתוק הדירה מאספקת מים עד למציאת אינסטלטור זמין . 

החלפת שעוני מים ברמה הגבוהה ביותר!

נתקלם בבעיה במונה הדירתי , צנרת הברזל ניראת לכם לא תיקנית ? זה הזמן לצלצל אלינו .

אנו באלעד פלג איסטלציה נגיע למקום נבחן את הצנרת ביחד איתכם ונספק לכם פתרון אמין מהיר ובמחיר אטראקטיבי . 

אנו מומחים בבניית חנוכיות בכל המידות והקטרים , הכוללת את האביזירים המובלים בשוק במחיר ללא תחרות , אל תחכו שמשהו לא צפוי יקרה , הקדימו תרופה למכה וצלצלו עוד היום.

 

החלפת חנוכיית מים אינשטיין ת"א
החלפת חנוכיית מים אינשטיין ת"א

שירותי אינסטלציה