0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

איתור נזילות מים בגז - ללא הרס

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

איתור נזילות מים בגז

איתור נזילה בצנרת חבויה בתוך מבנה היא אחת מהבעיות המורכבות והקשות עבור האינסטלטור , אנו יודעים כי קיימת נזילה אם זה בעקבות תלונת שכן או בעקבות שעון מים שמסתובב ללא הפסקה  או לחילופין חשבון מים לא פרפורציונלי לשימוש שלנו. 

אחת המטרות העיקריות היא לאתר את הנזילה ביעילות ובמהירות כאשר אנו גורמים נזק מינימלי ככל שניתן , בשנים האחרונות נכנסו לשוק טכנולוגיות שונות המאפשרות לאנשי המקצוע לאתר את הנזילה בצורה מדויקת ויעליה ללא  הרס למבנה.

טיפול באינטרפוץ נוזל

איתור נזילות בגז – כיצד זה מתבצע?

איתור נזילות בגז הפך להיות פופולרי מאד בשנים  האחרונות בקרב מאתרי הנזילות ,  באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת  ניתן למצוא את מקור הנזילה בצור קלה ויעילה מבלי להסב נזק רב, שעלות התיקון שלו יכולה להפוך יקרה מאד .

אז כיצד בדיוק מתבצעת הפעולה של איתור נזילות בגז?

השלב הראשון באיתור נזילות בעזרת גז זה כמובן להחדיר גז אל צנרת המים בדירה או בבניין, חשוב לציין כי מדובר בגז שאינו מזיק לבריאות, איננו פוגע בצנרת המים והוא לא דליק או נפיץ – כך שאתם יכולים להיות רגועים, כעת בעזרת מכשיר מיוחד יהיה ניתן לדעת מהיכן הגז יוצא החוצה, ולפגוע בצורה מדוייקת  ברמה של סנטימטרים בודדים ממקור הדילפה. 

זקוקים לשירות של איתור נזילות בגז? אל תתפשרו!

איתור נזילות בגז הינו פתרון קלאסי לנזילות מורכבות בצנרות מים למיניהם , פנו לבעל מקצוע מנוסה בתחום בעל הציוד המתאים אשר יעזור לכם למצוא את הנזילה בצורה קלה ויעילה. 

חשוב לציין כי  איתור נזילות בגז יעיל אך ורק לצנרות מים ולא למערכות ניקוז בהן דווקא שימוש במצלמה טרמית יהיה יעיל הרבה יותר .

צרו קשר עם אינסטלטור ומאתר מוסמך באלעד פלג אינסטלציה וקבלו ייעוץ והכוונה אם השירות הזה אכן מתאים למקרה שלכם. 

ייעוץ והצעת מחיר הוגנת ללא שום התחייבות – צלצלו עוד היום – 0547752031 ( זמינים גם בווטסאפ) . 

שירותי אינסטלציה