0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

החלפת ברז מטבח

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

נמאס לכם ממראה הברז הקיים? הברז במטבח כבר חלוד ואפילו דולף? עומדים לעבור שיפוץ מקיף במטבח ורוצים להתחדש? פנו לאינסטלטור אלעד פלג שיבצע עבורכם החלפת ברז מטבח מקצועית, בטוחה ואיכותית שתמנע כל שיבוש או נזק יקרים ומתסכלים.

"בשביל זה אני צריך אינסטלטור?!"

מה כבר עלול להשתבש בהחלפת ברז עצמאית? כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הדגם הרצוי ולעקוב אחר מספר הוראות התקנה פשוטות ו…זהו, אפשר להתחדש. אלא שכמו החלפה בלתי מקצועית של נקודות חשמל או תקשורת, גם הפעם מדובר בעניין מורכב יותר, שרק בעל מקצוע מתאים ומיומן מסוגל לבצע ללא תקלות עתידיות או נזקים לצנרת ואפילו לברז עצמו.

האינסטלטור הוא הגורם היחידי שיכול לוודא כי הברז שרכשתם מכיל חיבורים מתאימים למערכת האינסטלציה שקיימת אצלכם בבית, לבדוק שכל החלקים נמצאים בתקינותם בתוך המארז ולהתקין את הברז תוך מתן אחריות מלאה לביצוע העבודה, הדורשת גם בדיקה מהימנה של החיבורים והגומיות שאם לא יחוברו כראוי, יגרמו לנזילות חמורות. גם פירוק הברז הישן נחשב למלאכה שלא רצוי להתמודד איתה לבד והוא יצריך ניתוק רגיש מתוך היכרות מקצועית עם הצנרת והבנת אופן פעולתה.

ברז מטבח נשלף
ברז מטבח נשלף

לא תמיד הבעיה היא בברז

פעמים רבות אנשים מזמינים אינסטלטור בעקבות ברז דולף, שבור, עקום או חלוד, מה שמאותת על החלפת ברז מטבח קרובה. אלא שלעתים הנזק בר תיקון ואחריו תוכלו להמשיך ולהשתמש בברז כרגיל. זיהוי מקור הבעיה והטיפול בה ימנע את הצורך להוציא כספים נוספים על רכישת ברז חדש, על אחת כמה וכמה במקרים שבהם הברז הקיים חדש לחלוטין, אך התקנתו בוצעה באופן לקוי. אם מקור הבעיה הוא אכן בברז, האינסטלטור יוכל להמליץ לכם מראש על הסוג שמתאים לחיבורים הקיימים וכך תימנעו גם מטעויות במהלך הרכישה

כך מתבצעת החלפת ברז מטבח מקצועית

החלפת ברז מטבח מצריכה סדר פעולות מוגדר וידוע מראש, שמתחיל בסגירת השיבר ודוד המים ובפתיחת הברז עד לריקון מלא. לאחר מכן, האינסטלטור ישתמש במפתח שבדי מתאים לאומים שנמצאים בברז ובמספר כלי עבודה קטנים נוספים כמו טפלון, שבו משתמשים כדי לקבע את הברז למקומו בסיום. העבודה תצטרך להתבצע גם על פי הוראות היצרן של הברז הישן, אותם אינסטלטור מנוסה וותיק מכיר היטב. כאשר הברז כבר "בחוץ", עליו לבדוק שבפתח הברז לא קיימים חלודה או לכלוך.

ההתקנה בין שני חיבורי הקיר (נקודת המים החמים ונקודת המים הקרים) מתרחשת במרחק קבוע של 15 ס"מ. לאחר שמניחים את הברז החדש במקומו, מלפפים סביבו רצועת פשתן מתוחה ומהודקת היטב, כאשר הפעולה תתרחש שוב באמצעות הטפלון. האינסטלטור יבדוק עם פלס שהברז מיושר ומאוזן ויתחיל בהרכבת כל חלקיו: הדיסקיות, האטמים והגומיות. בסיום, יש לפתוח מחדש את השיברים כדי לוודא זרימת מים תקינה וחלקה ולשחרר את האוויר שהצטבר בתוך מאגר המים החמים. אם ישנה דליפה, האינסטלטור יוכל לחזור אל תהליך ההתקנה ולוודא שהגומיות והאטמים מוקמו נכון.

החלפת ברז מטבח נשלף
החלפת ברז מטבח נשלף

שירותי אינסטלציה