0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

אינסטלטור בתל אביב

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

יש לכם סתימה בכיור? הניאגרה נוזלת? הצנרת בבניין התפוצצה? אלעד פלג אינסטלציה מטפלים בכל תקלה במהירות ובמקצועיות, כולל אחריות מלאה לביצוע העבודה. כבר למעלה מעשור שאנו מספקים שירות אישי מצוין לכל תושבי תל אביב ונשמח לעמוד גם לרשותכם ככל שיידרש.

בעיות אינסטלציה בתל אביב – מה הפיתרון לזה?

האינסטלטור הוא אחד מבעלי המקצוע החשובים ביותר במערך שקשור לתחזוקת הבית השוטפת. את השירות ממנו אתם עשויים לדרוש בכל רגע נתון ומצפים לבעל מקצוע איכותי עם זמינות מלאה, שירות ללא דופי וכמובן פתרון יעיל שימנע את התקלה מכאן והלאה.

כעיר גדולה ומרכזית המאופיינת בבנייה צפופה, תל אביב פוגשת בכל סוגי התקלות האפשריות בצנרת המים ובביוב. לעתים תידרשו אפילו להזמין אינסטלטור רק כדי להחליף ברז חדש, או משום ששיפצתם את חדר השירותים והתקנתם ניאגרה סמויה. לעתים, האינסטלטור יידרש לאתר את הבעיה בעצמו, כמו למשל כאשר קיימת רטיבות מדירת השכן ואתם סוברים שהבעיה מגיעה מהצנרת שלו בבית.

החלפת שיבר לשעון מים
החלפת שיבר לשעון מים

איך האינסטלטור פועל?

אלעד פלג אינסטלציה מתמחים בכל סוגי התקלות ומבצעים גם איתור נזילות מקצועי. את פעולת האבחון המתבצעת לתקלות מבצעת החברה עם מכשור טכנולוגי מתקדם, העוזר למפות את הצנרת ולצלם אותה מבפנים, כך שיהיה ניתן לגלות את מיקום הנזילה המדויק.

אם מדובר בהחלפת ברז, אסלה או ניאגרה, אלעד פלג והצוות המקצועי יוכלו לכוון אתכם לרכישת רכיבים מהסוג שמתאים לחיבור בביתכם ולהמליץ על סוגים שונים וחנויות בהם תמצאו את מבוקשכם.

ההיכרות של החברה עם תל אביב מקרוב, הופכת אותה למהירה וזמינה יותר לכל חלקי העיר. בנוסף, מדובר גם ביתרון מקצועי, שכן החברה מכירה היטב את התשתיות הקיימות ומצבן ותדע להגיש טיפול מתאים לכל תרחיש. 

אינסטלטור זמין בתל אביב 24/7

ומה עושים כאשר התקלה מתרחשת בשעה לא שגרתית? נזילה משמעותית באמצע הלילה, חוסר זרימה בברז האמבטיה דווקא ביום שבת, לחצן הדחה שמסרב לבצע את תפקידו? אלעד פלג אינסטלציה זמינים לתושבי תל אביב 24/7 בכל שעות היממה ויפעלו במהירות מול כל תקלה שהעיכוב בטיפולה עשוי להיות מסוכן או לגרום לנזק.

חשוב לציין שישנם חסרונות טבעיים רבים בתיקוני אינסטלציה בלילה ולכן חלק מהתקלות ייאלצו להמתין לאור יום על מנת שהתיקון יהיה אפקטיבי. אם מדובר בתקלה שאיננה סובלת דיחוי כמו פיצוץ בצנרת, יהיה צורך לטפל בבעיה מעכשיו לעכשיו ובמהירות.

.

אלעד פלג אינסטלציה – אינסטלטור בתל אביב

חברת אלעד פלג אינסטלציה נחשבת לאחת מחברות האינסטלטורים הטובות והמנוסות ביותר בתל אביב. החברה מעניקה שירות מקצועי ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד ותוכל לטפל בכל סוגי התקלות האפשריים: החלפת ברז, תיקון בצנרת, איתור נזילות ללא הרס, פתיחת סתימות, שירותי ביובית, צילום ותיקון קווי ביוב ועוד. השירות מהיר, איכותי וכולל אחריות לכל עבודה.

השירות ניתן לכל חלקי העיר תל אביב לרבות הערים הסמוכות: גבעתיים, רמת גן, קרית אונו, בני ברק, ראשון, לציון, פתח תקווה, הוד השרון ורמת השרון. 

שירותי אינסטלציה