0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

צילום ותיקון קווי ביוב

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

צילום ותיקון קווי ביוב

הקושי העיקרי בכל הקשור לבעיות בביוב זה כמובן לאתר את הבעיה ולבצע תיקון שלה  בכמה שפחות נזק, כיום בעזרת אמצעים מתקדמים לצילום קווי ביוב, תוכלו לחסוך  זמן וכסף רב .

במקרים רבים בהם סתימות חזרות על עצמם באותו קו ספציפית לעיתים תכופות ניתן יהיה לבצע צילום קו, אשר יכול לתת תמונה מצב מצוינת לאינסטלטור בשטח בכדי להבין מה מקור הבעיה ולהציג פתרון הולם למזמין השירות . 

הצילום מתבצע ע"י מצלמת ביוב מתקדמת שעושה צילום לאורך הקו בצורה ברורה וחדה ומסייעת לנו להכינס לקווים עמוקים אשר נמצאים מתחת לפני השטח בצורה קלה ויעילה . 

באמצעות החדרת סיב אופטי זהיר וראש המצלמה ניתן לבצע צילום והסרטה של כל אורך הקו ולאתר כשלים בקלות . 

קיימים מספר כשלים נפוצים : חדירת שורשים לקו עקב חוסר ביטון הצנרת בעת התקנה , קווי ביוב ישנים , שברים בקוי הביוב ועוד . 

החלפת קו ביוב - צנרת כתומה 2

החשיבות של צילום ותיקון קווי ביוב

כמו שאתם בוודאי יודעים מערכת הביוב נמצאת מתחת לפני השטח, והקושי העיקרי הוא  להגיע אל הצנרת  על מנת להבין מהן הסיבות שגורמות לבעיות השונות ,  בעבר היה צריך להגיע באופן פיזי אל מקום התקלה על מנת להבין  מה מקור הבעיה  – כיום ניתן לעשות זה על ידי צילום קווי ביוב.

האינסטלטור מכניס אל מערכת הביוב מערכת צילום ייחודית בעלת סיב אופטי עם יכול הגעה לעשרות מטרים אשר מגיעה באופן פיזי אל מקום התקלה ומספקת לאינסטלטור אינפורמציה אודות התקלה בצנרת, במקרים רבים  מתגלות בעיות פשוטות אשר ניתנות לפתרון מיידי וכך בתוך זמן קצר הבעיה נעלמת והמערכת חוזרת לפעולה בצורה תקינה וטובה . 

בעיות נפוצות שמתגלות בעת צילום

כמו שהזכרנו מקודם צילום קו ביוב נותן לאינסטלטור אינדיקציה מדויקת אודות התקלה , תקלות נפוצות והפתרון להם: 

1- התקנת קו הביוב בצורה לא תקינה כלומר באופן כזה שהשיפוע הפוך או נייטרלי מה שמקשה על המערכת לנקז מים בצורה יעילה – ברוב המקרים אין מנוס מהחלפת קו. 

2- חפץ כבד שנתגלה במערכת כמו חלקי אבנים  , ברזלים  וכו' אשר מקשה על המערכת את הניקוז וגורם לסתימות חוזרות ונישנות – בדר"כ ניתן לפתרון ע"י ביובית . 

3-  שורשים שחדרו לקו עקב התקנה לא תקינה וחוסר ביטון של חיבורים בקו – ניתן לפתרון ע"י ניקיון ידני ו/ או ביובית חשוב לציין כי במקרה כזה השורשים חוזרים לצמוח ויש לחזור על הפעולה אחת לכמה חודשים. 

נתקלתם בבעיה דומה צרו קשר איתנו וקבלו ייעוץ מאינסטלטור מוסמך ללא התחייבות – 054-7752031 ( זמינים גם בווסטאפ ). 

שירותי אינסטלציה