0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

שירותי ביובית

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

שירותי ביובית

שירותי ביובית הפכו להיות בשנים האחרונות אחד מהשירותים המבוקשים ביותר המסופקים על ידי אינסטלטורים בכל רחבי הארץ. הניקוז של מערכת הביוב הוא האלמנט החשוב ביותר אשר גורם לכל המערכות לעבוד בדיוק כמו שצריך. אך מה קורה כאשר נכנסת פסולת אל מערכת הביוב? היא מצטברת בצורה איטית אך עקבית, עד אשר היא מגיעה למצב שבו היא חוסמת את כל זרימת הביוב – וכך בעצם נוצרת סתימה  שצריך לשחרר אותו על מנת להחזיר את מערכת הביוב לעבוד בצורה תקינה.

על מנת לפתור מצב שבו מערכת הביוב איננה מתפקדת כמו שצריך, עליכם להזמין שירותי ביובית. אצלנו באלעד פלג אינסטלציה תקבלו את התנאים הטובים ואת אנשי המקצוע המנוסים ביותר שישמחו לעמוד לרשותכם על מנת לפתור לכם כל בעיה הקשורה לאינסטלציה ולמערכת הביוב. אצלנו תוכלו לקבל שירותי ביובית ברמה הגבוהה ביותר, כך שאתם תמיד תוכלו להרגיש שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר.

ביובית בעבודה

מתי צריך להזמין שירותי ביובית ולא אינסטלטור?

בשונה מאינסטלטור אשר נעזר באמצעים מכניים פשוטים לפתיחת סתימות , ביובית בנויה ממערכת מים מתקדמת שבאמצעות לחץ מים חזק פורצת בקלות ויעילות את הסתימה  ומאפשר זרימה חופשית של מי השופכין בקווי הביוב , בדרך כלל כאשר האינסטלטור מגיע לסתימה ולא מצליח לשחרר אותה זה הסימן המובהק לכך שיש צורך בביובית , בנוסף לפתיחת הסתימה הביובית שוטפת את הקו בעוצמה  ומנקה אותו לחלוטין משומנים, שורשים ומגבונים שהם בדרך כלל הגורמים המרכזיים לסתימות ביוב.

הזמנת שירותי ביובית תפתור לכם את הבעיה בתוך זמן קצר, ומערכת הביוב כולה תחזור לתפקוד תקין במהירות האפשרית. לכן אם אתם צריכים להזמין ביובית, כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר איתנו – אנו באלעד פלג אינסטלציה נפתור לכם את הבעיות במקצועיות ובאדיבות.

שטיפת קווים ופתיחת סתימות ע"י ביובית -מתי יש צורך?

בקווים בעיתיים כגון קווי מטבח בהן הצטברות השומן גבוהה ביותר , רצוי אחת לתקופה של חצי שנה לבצע שטיפה יסודית ולהקדים תרופה למכה , השומן אשר  מצטבר בקו מקטין את קוטרו  וגורם לסתימה המעכרת כולה , שטיפה יזומה אחת לחצי שנה תפתור את הבעיה ותימנע סתימה . 

השימוש הגובר במגבונים ובמוצרי הגיינה שונים , הינו גורם נוסף ומרכזי בסיתמות בקווי ביוב , יש לבקש ממשתמשי הקו  לא לזרוק מגבונים במערכת השופכין ובכך להימנע מסתימות מיותרות.

במקומות בהם הסיתמה חוזרת על עצמה לעיתים קרובות כדי לבצע צילום קוו ולבדוק את תקינותו , במקרים רבים צילום קו שנעשה ע"י מצלמת ביוב חושפת בפנינו את הסיבה לסתימה החוזרת.  

שירותי ביובית מזמינים רק אצל אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר! אנו באלעד פלג אינסטלציה נשמח לצרף אתכם אל חוג הלקוחות שלנו – ולתת לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר!

צריכים ביובית ברמת גן ?

אנו באלעד פלג אינסטלציה מספקים שירותים בעיר רמת גן ונשמח לתת שירותי  אמין , מקצועי ובמחיר הוגן . לרשותינו ביובית מתקדמת בעלת אמצעים טכנולוגים חכמים אשר יסייעו  באבחון הבעיה ובפתרון מהיר וקל , התקשרו  עוד היום לביובית ברמת גן ונגיע מיד . 

שירותי אינסטלציה