0546444418

נשמח לעמוד לרשותך

7:00 - 20:00

שעות פעילות

info@elad-p.co.il

זמינים תמיד במייל :)

פתיחת סתימה במטבח

אלעד פלג אינסטלציה מספקים  מגוון רחב של שירותים:   פתיחת סתימות,שירותי ביובית , איתור נזילות מים, צילום ותיקון קווי ביוב, הלחפת בריכות ביוב , החלפת צנרת  ותיקוני צנרת.

סתימה בכיור

הבעיה האחרונה שהיינו רוצים להתמודד איתה בבית, היא גם זו שתמיד תופסת אותנו לא מוכנים. באופן אירוני, סתימה בכיור המטבח מתרחשת דווקא אחרי ארוחת החג, רגע לפני שהולכים לישון או בסוף השבוע, כשאין מושיע זמין. האם ניתן לבצע פתיחת סתימה במטבח לבד? ומתי כדאי להזמין אינסטלטור? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות:

סתימה במטבח: כך תיפטרו ממנה

סתימה במטבח היא תוצאה של הצטברות שיירי מזון ובעיקר שומנים שחדרו פנימה לתוך מערכת הביוב. בדרך כלל, הבעיה תחמיר עם כל שימוש נוסף בכיור ולכן אם זיהיתם כבר עכשיו קושי בירידת המים, מומלץ לטפל בנושא בהקדם ולא להמתין לנזק חמור ויקר ביותר.

התחנה הראשונה בזיהוי ופתרון הבעיה היא הסיפון, שממוקם מתחת לכיור. אם אתם מסוגלים לעשות זאת בעצמכם, פרקו ונקו את הסיפון, שחלק גדול מהלכלוך עשוי להצטבר בו. אופציה נוספת למצב של מים עומדים בכיור היא פומפה. מומלץ להזרים פנימה מים חמים ולפמפם בעדינות.

אם הפעולות הללו לא עזרו, תוכלו להשתמש בחומר לפתיחת סתימות. תכשירי המדף הללו מתאימים למצבים שבהם הכיור ריק ממים. מאחר ומדובר בפתרונות כימיים, חשוב להשתמש בכפפות ומסיכה ולהרחיק מהמקום ילדים או דיירים שעשויים להיפגע משאיפת החומר. אפשרויות נוספות הן שימוש בקפיץ ספירלי, שיכול ללכוד את הגוש שגורם לסתימה או בסודה קאוסטית. פתרונות אלו מצריכים שימוש זהיר ומדויק מאוד כדי למנוע נזק לגומיות הסיפון וחיבורי הצנרת. במקרה של שימוש בסודה קאוסטית, הנזק עשוי להיות גם בריאותי.

פתיחת סתימה במטבח

פתרונות ביתיים לפתיחת סתימות בכיור

ברשת תוכלו למצוא מספר פתרונות ביתיים לפתיחת הסתימה בכיור המטבח כמו קולה או חומצת מלח. קולה תתאים למצבים של ניקוי פשוט ואינה יעילה לפתיחת סתימות קשות, בעוד שחומצת מלח פועלת ככל חומצה אחרת ולכן עשויה להסב נזק חמור מאוד לרכיבי הצנרת, מה שיצריך תיקון יקר במיוחד, אפשרות נוספת היא רכישת מכשיר מכני לפתיחת סתימות שיחסוך לנו את עלות האינסטלטור.

איך נמנעים מסתימות עתידיות?

כדי להימנע מסתימות במטבח, מומלץ להתרגל לפינוי שאריות המזון, שמן הטיגון וחומרים "כבדים" נוספים כמו גרגרי קפה שחור או מיצי קופסאות השימורים לפח בלבד. ועם זאת, במצב שבו הצנרת שלכם ישנה מאוד ולא הוחלפה כבר שנים, היא לא תתפקד כראוי ותצטרכו להחליפה.

הזמנת אינסטלטור מקצועי

אם ניסיתם חלק מהפתרונות שהצגנו ללא הצלחה, או שאתם מעדיפים מראש לחסוך בנזקים הפוטנציאליים, קראו לבעל מקצוע בהקדם. האינסטלטור שמגיע אליכם יוכל לאבחן בקלות את מקור הסתימה, לפרק ולנקות את הסיפון ולטפל בכל רכיבי הצנרת הפגועים. אם הסתימה קלה, הוא יוכל לצייד אתכם במספר טיפים להימנעות מסתימות חוזרות, או להמליץ לכם על דרכי התמודדות עם סתימה עתידית בהתאם למצב הצנרת הקיים אצלכם.

חשוב להדגיש: אינסטלטור מיומן משתמש בפתרונות דומים ואפילו זהים לאלו שהצגנו כאן. יחד עם זאת, פתיחת סתימות מקצועית מגובה תמיד באחריות על כל עבודה וכמובן מתבצעת תוך נקיטת כל אמצעי הזהירות והבטיחות המתבקשים, כדי למנוע נזקים נוספים. האינסטלטור מומחה בשימוש בתכשירים ובחומרים לפתיחת סתימות המטבח ולכן יודע במדויק כיצד לפעול בהתאם לחומרת הסתימה אצלכם בבית.

פתיחת סתימות במטבח – שירות מקצועי מקיף 24/7

אם קיימת סתימה בכיור שלכם, פנו בהקדם לאלעד פלג אינסטלציה. החברה מתמחה בפתיחת סתימות מכל הסוגים ובעלת ניסיון עשיר בטיפול בכל סוגי סתימות המטבח. השירות ניתן 24/7 וכולל אחריות מלאה, שירות אדיב ומקצועי וטיפול מהיר בכל פנייה.

שירותי אינסטלציה